Magazyny energii

Gromadź i wykorzystuj nadwyżki energii wyprodukowanej dzięki instalacji fotowoltaicznej!

  1. Zamów bezpłatną konsultację

Zobacz niżej

W ramach pakietu zyskujesz

Dlaczego warto stosować magazyny energii?

Przechowujesz energię elektryczną

Magazyn energii przechowuje energię elektryczną. Najwięcej energii z paneli fotowoltaicznych produkuje się od rana do popołudnia, kiedy zapotrzebowanie na energię jest niskie, ponieważ nie ma nas w domu. Dzięki magazynowi energii przechowujesz energię na porę wieczorną i nocną, gdy zużycie w Twoim domu jest największe.

Dbasz o środowisko

Energia słoneczna to niewyczerpalne źródło, które jest wykorzystywane do wytwarzania energii. W połączeniu z magazynem energii znacznie wspiera aspekt środowiskowy w wytwarzaniu energii i jej późniejszym wykorzystaniu np. do ogrzewania wody użytkowej.

Pewność inwestycji

Doboru i montażu magazynu energii dokona nasz sprawdzony Partner posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku. Nasz Partner ma w swojej ofercie magazyny energii renomowanych dostawców.

Obsługa i serwis

Nasz Partner ma w swojej ofercie urządzenia najwyższej jakości i zapewnia profesjonalny dobór pojemności baterii dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz montaż. W ramach współpracy zyskujesz również obsługę gwarancyjną i serwis świadczone przez naszego Partnera.

Dla kogo? 

Jeżeli masz lub planujesz zakup instalacji fotowoltaicznej ta oferta jest dla Ciebie. Dzięki magazynom energii możesz przechowywać wyprodukowane z niej nadwyżki prądu.

 

Zamów bezpłatną konsultację

JAK TO DZIAŁA?  

  1. Jeżeli posiadasz instalację fotowoltaiczną i chcesz przechowywać wyprodukowane dzięki niej nadwyżki prądu w magazynie energii, który można następnie wykorzystać w sytuacjach zwiększonego zużycia energii, pozostaw nam swoje dane kontaktowe w formularzu.
  2. Nasz Partner, posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku, dokona bezpłatnego audytu oraz doboru pojemności baterii urządzenia dostosowanych do Twoich potrzeb.
  3. Nasz Partner przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę.
  4. Po akceptacji oferty Partner przystąpi do realizacji zamówienia i dokona montażu magazynu energii.

Dowiedz się więcej 

Do czego może zostać użyty magazyn energii?

Magazyn energii pozwala na przechowywanie wyprodukowanych nadwyżek energii elektrycznej przez instalację PV. Nadwyżki można wykorzystać w okresie deficytów energetycznych. Nadwyżki można wykorzystać w okresie zmniejszonej produkcji przez Twoją instalację, w godzinach w których zużycie energii w Twoim domu jest największe.

Gdzie mogą być montowane magazyny energii?

Magazyny energii podłączane do istniejącej już instalacji fotowoltaicznej nie wymagają zbyt dużej ilości przestrzeni. Mogą być one montowane bowiem nawet na powierzchni ściany wynoszącej około 2 metry kwadratowe, w zależności od ich wymiarów. Dlatego też najczęściej montowane są one w garażach lub pomieszczeniach technicznych.

Jaką żywotność mają magazyny energii?

Żywotność oraz czas eksploatacji magazynów energii są różne. Zależą one od marki jaką wybierzemy, zastosowanych materiałów do ich produkcji oraz ich parametrów.

Czy montując magazyn energii, można wciąż rozliczać się jak prosument?

Montaż magazynu energii nie zmienia w żaden sposób statusu posiadaczy instalacji fotowoltaicznej. Magazyn energii daje możliwość korzystania z większej ilości własnej energii elektrycznej. Energia ta podczas okresów produkcji nadwyżek w pierwszej kolejności trafi do magazynów energii poprzez proces ich ładowania, a dopiero po jego pełnym naładowaniu zostanie przesłana do sieci.

Zobacz, jakie to proste:

Wypełnij formularz kontaktowy  

Umów się na bezpłatny audyt

Podejmij decyzję 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz poniżej, zadzwoń pod numer infolinii lub przyjdź do Biura Obsługi Klienta!

Formularz kontaktowy

Dane Klienta:

Imię *
?
Nazwisko *
?
Telefon *
?
Adres mailowy *
?

Adres planowanej inwestycji

Ulica
?
Nr lokalu / domu
?
Miejscowość
?
Kod pocztowy *
?

Dane o zużyciu energii elektrycznej

Uzupełnij wartość zużycia lub rachunku
Okres
Zużycie w kWh
Wartość rachunku w zł

* Jaka oferta Cię interesuje?

Wybierz rodzaj oferty
Fotowoltaika
Magazyn energii
Grzejniki powierzchniowo-akumulacyjne
Pompa ciepła
Stacje ładowania

Sprawdź inne produkty

Piece akumulacyjne - Energooszczędny sposób na ogrzanie pomieszczeń w Twoim domu lub mieszkaniu.

Grzejniki akumulacyjne

Wygodne, łatwe w instalacji i energooszczędne ogrzewanie wnętrz!

Zobacz więcej

Pompa ciepła

Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania grzewcze dla Twojego domu.

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!  

*

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.