ENERGIA+ Fachowiec 

 • Pomoc fachowców - to nawet do 1500 zł brutto w ciągu roku na naprawy w razie nagłych awarii

 • Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową

 • Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei*

Zobacz niżej

Zawarcie umowy w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec to:

Pomoc fachowców

Jeden telefon pod dedykowany numer Centrum Pomocy (22) 505 16 88 wystarczy, by zgłosić awarię. Fachowiec przyjedzie i usunie ją bezpłatnie! Sprawdź poniżej, co obejmują poszczególne Warianty.

Nawet do 1500 zł w ciągu roku na naprawy w razie nagłych awarii

Możliwość pokrycia realizacji Usługi „Fachowca” (np. elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych, serwisanta RTV/AGD, hydraulika lub szklarza - w zależności od wybranego Wariantu) do kwoty 500 zł dla 1 zdarzenia, nie więcej jednak niż 1500 zł w odniesieniu do 3 zdarzeń w ciągu 12 miesięcy, co daje w sumie kwotę nawet 4500 zł brutto w okresie obowiązywania Regulaminu Oferty.

Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową

Za korzystanie z Usługi „Fachowiec” pobierana jest dodatkowa miesięczna opłata handlowa określona w Cenniku.

Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei*

Otrzymasz energię w cenie niższej od ceny energii elektrycznej wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G, zatwierdzanej przez Prezesa URE. 

Oferta dedykowana do budynków mieszkalnych**

Miejscem świadczenia Usługi "Fachowiec" jest budynek lub lokal mieszkalny.

Obniżona opłata handlowa z aktywną e-fakturą

Przy wyborze elektronicznej faktury stawka dodatkowej miesięcznej opłaty handlowej za usługi fachowca zostanie obniżona. Aby skorzystać z obniżonej opłaty handlowej należy założyć konto w eBOK i aktywować elektroniczną fakturę.

Konkurs #DodajemyEnergii

Zawrzyj przez eBOK lub eFormularze umowę w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT z Eneą, wymyśl hasło dopingujące polską reprezentację na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu i weź udział w konkursie, który daje Ci szansę na wygranie elektryzującej nagrody!  Konkurs trwa od 7 czerwca do 11 sierpnia 2024 r. Szczegóły na stronie enea.pl/konkurs

Konkurs nie obejmuje umów zawieranych poprzez BOK lub Infolinię (CC) w ramach ofert: ENERGIA+ Fachowiec, ENERGIA+ Pomoc IT, Enea Smart, w odniesieniu do których w okresie od 18.07.2024 r. do 5.09.2024 r. ENEA S.A. przeprowadza sprzedaż premiową, w której można otrzymać ekotorbę kibica z oryginalnym nadrukiem. Regulamin sprzedaży premiowej dostępny jest na stronie internetowej: enea.pl/sprzedaz-premiowa

Możesz zawrzeć umowę online

Zawrzyj umowę na produkt ENERGIA+ Fachowiec online (na stronie ebok.enea.pl lub enea.pl/eformularze) bez wychodzenia z domu. 

WAŻNE! 

Przeczytaj dodatkowe informacje o ofercie

Wybrany wariant daje możliwość skorzystania przez 3 lata z pomocy fachowców i pokrycia realizacji Usługi „Fachowiec” (np. elektryk, technik urządzeń grzewczych i gazowych, serwisant RTV/AGD, hydraulik lub szklarz - w zależności od wybranego Wariantu) do kwoty 500 zł dla 1 zdarzenia, nie więcej jednak niż 1500 zł w odniesieniu do 3 zdarzeń w ciągu 12 miesięcy, co daje w sumie kwotę nawet 4500 zł w okresie obowiązywania Regulaminu Oferty.

Za korzystanie z Usługi „Fachowiec” pobierana jest dodatkowa miesięczna opłata handlowa określona w Cenniku, która w Wariancie I wyniesie 22,20 zł brutto/mies., w Wariancie II wyniesie 24,50 zł brutto/mies., w Wariancie III wyniesie 26,40 zł brutto/mies. W przypadku wyboru elektronicznej faktury opłata handlowa w Wariancie I wyniesie 17,20 zł brutto/mies., w Wariancie II - 19,50 zł brutto/mies., w Wariancie III - 21,40 zł brutto/mies.

* Cena energii niższa od ceny energii wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G, zatwierdzanej przez Prezesa URE, nie obejmuje opłat za usługę dystrybucji energii, które wynikają z Taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej Enea Operator Sp. z o.o. zatwierdzanej przez Prezesa URE (dostępnej na stronie enea.pl). Taryfa dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G dostępna jest w zakładce Pliki do pobrania. Szczegóły dotyczące cen energii, dodatkowej opłaty handlowej oraz warunków korzystania z Oferty ENERGIA+ Fachowiec znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz Cenniku, dostępnych w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz w zakładce Pliki do pobrania. W przypadku gdy z przepisów prawa ograniczających wysokość cen energii elektrycznej wynikać będzie, że w rozliczeniach z Klientem stosuje się inne ceny, niż wynikające z Cennika, Sprzedawca w okresie wskazanym w tych przepisach będzie stosował ceny wynikające z mocy prawa.

** Miejscem świadczenia Usługi „Fachowiec” jest budynek lub lokal mieszkalny, czyli znajdujące się w budynku mieszkalnym wyodrębnione pomieszczenie lub pomieszczenia, służące do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych, stanowiące odrębną nieruchomość albo będące przedmiotem własnościowego lub lokatorskiego spółdzielczego prawa do lokalu. Dołączone do budynku pomieszczenie gospodarcze lub piwnica, a także garaż wolnostojący, podłączone do tego samego licznika (PPE) również objęte są serwisem. Garaż wolnostojący rozliczany na odrębnym liczniku nie może zostać objęty Ofertą ENERGIA+ Fachowiec ponieważ dla takiego obiektu nie będzie świadczona Usługa „Fachowiec”. Obiekty takie jak domki letniskowe, kempingi i ogródki działkowe nie mogą zostać objęte ochroną w ramach produktu ENERGIA+ Fachowiec. Są to obiekty rekreacyjne nie przeznaczone do celów mieszkaniowych.

Jak wezwać fachowca? Zadzwoń pod dedykowany numer Centrum Pomocy (22) 505 16 88, podaj swoje dane wraz z informacją o charakterze awarii i umów wizytę. Centrum Pomocy jest czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dla kogo?

 

Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi Klienci, jak i dotychczasowi Klienci indywidualni rozliczani w zespołach grup taryfowych G, przyłączeni do sieci Enea Operator. Za korzystanie z Usługi „Fachowiec” pobierana jest dodatkowa miesięczna opłata handlowa wskazana w Cenniku.

Konkurs #DodajemyEnergii

Zawrzyj przez eBOK lub eFormularze umowę w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT z Eneą*, wymyśl hasło dopingujące polską reprezentację na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu i weź udział w konkursie, który daje Ci szansę na wygranie elektryzującej nagrody! Smartwatch GT 2e. Wyłonimy 10 zwycięzców.

Konkurs trwa od 7 czerwca do 11 sierpnia 2024 r. Szczegóły na stronie enea.pl/konkurs


* Dotyczy zawarcia umowy w ramach oferty rynkowej: ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT, poprzez eBOK (ebok.enea.pl) lub eFormularze (enea.pl/eformularze). Szczegóły dotyczące cen energii, dodatkowej miesięcznej opłaty handlowej oraz warunków korzystania z oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT, z którymi Klient winien się zapoznać przed zawarciem umowy, dostępne są na stronie enea.pl.

Konkurs nie obejmuje umów zawieranych poprzez BOK lub Infolinię (CC) w ramach ofert: ENERGIA+ Fachowiec, ENERGIA+ Pomoc IT, Enea Smart, w odniesieniu do których w okresie od 18.07.2024 r. do 5.09.2024 r. ENEA S.A. przeprowadza sprzedaż premiową, w której można otrzymać ekotorbę kibica z oryginalnym nadrukiem. Regulamin sprzedaży premiowej dostępny jest na stronie internetowej: enea.pl/sprzedaz-premiowa

Sprawdź szczegóły

Poznaj warianty ENERGIA+ Fachowiec

Wybierz Wariant I pomoc elektryka oraz technika urządzeń grzewczych i gazowych

Bezpieczeństwo w Twoim domu

Wariant obejmuje:

 • pomoc elektryka oraz pomoc technika instalacji grzewczych i gazowych w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz awarii centralnego ogrzewania i urządzeń grzewczych
 • trzy domowe interwencje fachowców w ciągu roku
Wybierz Wariant II pomoc elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych oraz serwisanta RTV/AGD

Miej swój sprzęt zawsze pod ochroną

Wariant obejmuje:

 • pomoc elektryka, pomoc technika instalacji grzewczych i gazowych oraz pomoc serwisanta RTV/AGD w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej, awarii centralnego ogrzewania i urządzeń grzewczych lub awarii sprzętu RTV/AGD
 • trzy domowe interwencje fachowców w ciągu roku
Wybierz Wariant III pomoc elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych, serwisanta RTV/AGD, hydraulika oraz szklarza

Kompleksowa ochrona w Twoim domu

Wariant obejmuje:

 • pomoc elektryka, pomoc technika instalacji grzewczych i gazowych oraz pomoc serwisanta RTV/AGD, hydraulika oraz szklarza w razie nieprzewidzianych awarii instalacji, sprzętu RTV/AGD oraz zdarzeń losowych, np. wichury, powodzi
 • trzy domowe interwencje fachowców w ciągu roku

Tabela nr 1. Ceny energii elektrycznej oraz stawki opłaty handlowej

Zobacz szczegóły 

 

Taryfa dla energii elektrycznej

ENERGIA+ Fachowiec

Cechy oferty

----

pomoc fachowców
do 1500 zł rocznie na naprawy w razie nagłych awarii
cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei*

Ceny Energii

zł / kWh

Taryfa dla energii elektrycznej

ENERGIA+ Fachowiec

Pomoc fachowców w razie nagłych awarii!

GRUPA TARYFOWA

Całodobowa

Dzienna/
Szczytowa

Nocna/
Pozaszczytowa

Całodobowa

Dzienna/
Szczytowa

Nocna/
Pozaszczytowa

G11

taryfa, w której bez względu na dzień tygodnia czy godzinę (w dzień oraz w nocy) obowiązuje cię ta sama cena za energię

0,7767 zł

0,6265 zł

 

 

 

 

0,7536zł

0,6127 zł

 

 

 

 

G12

taryfa, w której cena za energię zmienia się w ciągu doby

 

 

0,9294 zł

0,7506 zł

0,5050 zł

0,4056 zł

 

 

0,9017 zł

0,7331 zł

0,4900 zł

0,3984 zł

G12w

taryfa, w której tańsze są nie tylko godziny poza szczytem, ale także weekendy i święta - bez względu na godzinę

 

 

1,0398 zł

0,8404 zł

0,5192 zł

0,4171 zł

 

 

1,0088 zł

0,8202 zł

0,5038 zł

0,4096 zł

Opłata handlowa faktura papierowa

0 zł/m-c

22,20 zł/m-c - Wariant I

24,50 zł/m-c - Wariant II

26,40 zł/m-c - Wariant III

18,05 zł/m-c - Wariant I

19,92 zł/m-c - Wariant II

21,46 zł/m-c - Wariant III

Opłata handlowa elektroniczna faktura

0 zł/m-c

17,20 zł/m-c - Wariant I

19,50 zł/m-c - Wariant II

21,40 zł/m-c - Wariant III

13,98 zł/m-c - Wariant I

15,85 zł/m-c - Wariant II

17,40 zł/m-c - Wariant III

Oferta ważna od 01.07.2024 r. do 30.09.2024 r.

Ceny netto energii elektrycznej podane w Tabeli nr 1 zawierają podatek akcyzowy w wysokości 5,00 zł/MWh. Ceny brutto energii elektrycznej oraz stawki brutto opłaty handlowej podane w Tabeli nr 1 zawierają podatek VAT w wysokości 23%.

Pomoc fachowców w zależności od wybranego wariantu produktu ENERGIA+ Fachowiec, o wartości nie wyższej niż 1500 zł brutto w odniesieniu do trzech zdarzeń w skali dwunastu kolejnych miesięcy. Szczegóły w Regulaminie Oferty ENERGIA+ Fachowiec dostępnym w zakładce Pliki do pobrania.

* Cena energii niższa od ceny energii wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G, zatwierdzanej przez Prezesa URE, nie obejmuje opłat za usługę dystrybucji energii, które wynikają z Taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej Enea Operator Sp. z o.o. zatwierdzanej przez Prezesa URE (dostępnej na stronie enea.pl). Taryfa dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G dostępna jest w zakładce Pliki do pobrania. Szczegóły dotyczące cen energii, dodatkowej opłaty handlowej oraz warunków korzystania z Oferty ENERGIA+ Fachowiec znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz Cenniku, dostępnych w zakładce Pliki do pobrania. W przypadku gdy z przepisów prawa ograniczających wysokość cen energii elektrycznej wynikać będzie, że w rozliczeniach z Klientem, stosuje się inne ceny, niż wynikające z Cennika, Sprzedawca w okresie wskazanym w tych przepisach będzie stosował ceny wynikające z mocy prawa.

Taryfa dla usług dystrybucji energii elektrycznej na 2024 rok - pobierz

 

Tabela nr 2. Informacja o cenach energii elektrycznej stosowanych w okresie od 1.07. do 31.12.2024 roku

Zobacz szczegóły

W związku z treścią ustawy z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 oraz 2024 roku (dalej „Ustawa”), w okresie od 01.07. do 31.12.2024 r. dla energii zakupionej w celu jej zużycia w gospodarstwie domowym lub pomieszczeń gospodarczych związanych z prowadzeniem gospodarstw domowych, o ile nie jest w nich prowadzona działalność gospodarcza stosowana będzie cena maksymalna energii elektrycznej wynikająca z Ustawy, określona w Tabeli nr 2.

 

Taryfa dla energii elektrycznej

ENERGIA+ Fachowiec

Cechy oferty

----

pomoc fachowców
do 1500 zł rocznie na naprawy w razie nagłych awarii

Ceny Energii

zł / kWh

Taryfa dla energii elektrycznej

ENERGIA+ Fachowiec

Pomoc fachowców w razie nagłych awarii!

GRUPA TARYFOWA

Całodobowa

Dzienna/
Szczytowa

Nocna/
Pozaszczytowa

Całodobowa

Dzienna/
Szczytowa

Nocna/
Pozaszczytowa

G11

taryfa, w której bez względu na dzień tygodnia czy godzinę (w dzień oraz w nocy) obowiązuje cię ta sama cena za energię

0,6212 zł

0,5050 zł

 

 

 

 

0,6212 zł

0,5050 zł

 

 

 

 

G12

taryfa, w której cena za energię zmienia się w ciągu doby

 

 

0,6212 zł

0,5050 zł

0,6212 zł

0,5050 zł

 

 

0,6212 zł

0,5050 zł

0,6212 zł

0,5050 zł

G12w

taryfa, w której tańsze są nie tylko godziny poza szczytem, ale także weekendy i święta - bez względu na godzinę

 

 

0,6212 zł

0,5050 zł

0,6212 zł

0,5050 zł

 

 

0,6212 zł

0,5050 zł

0,6212 zł

0,5050 zł

Opłata handlowa faktura papierowa

0 zł/m-c

22,20 zł/m-c - Wariant I

24,50 zł/m-c - Wariant II

26,40 zł/m-c - Wariant III

18,05 zł/m-c - Wariant I

19,92 zł/m-c - Wariant II

21,46 zł/m-c - Wariant III

Opłata handlowa elektroniczna faktura

0 zł/m-c

17,20 zł/m-c - Wariant I

19,50 zł/m-c - Wariant II

21,40 zł/m-c - Wariant III

13,98 zł/m-c - Wariant I

15,85 zł/m-c - Wariant II

17,40 zł/m-c - Wariant III

Oferta ważna od 01.07.2024 r. do 30.09.2024 r.

Ceny netto energii elektrycznej podane w Tabeli nr 2. zawierają podatek akcyzowy w wysokości 5,00 zł/MWh. Ceny brutto energii elektrycznej oraz stawki brutto opłaty handlowej podane w Tabeli nr 2. zawierają podatek VAT w wysokości 23%.

W przypadku Klientów z grupy taryfowej G12 i G12w, jeżeli średnia cena energii w danym miesiącu wynikająca z Tabeli nr 1, rozumiana jako średnia cena wszystkich stref ważona ilością energii elektrycznej w każdym miesiącu, będzie niższa niż cena wynikająca z Tabeli 2, stosowane będą ceny wynikające z Tabeli nr 1.

W przypadku gdy cena energii elektrycznej wynikająca z Tabeli nr 1 zawartej z odbiorcą uprawnionym jest niższa niż cena maksymalna, Sprzedawca stosuje w rozliczeniach z odbiorcą uprawnionym tę niższą cenę.

Ceny energii elektrycznej oraz stawki opłat nie zawierają opłat z tytułu świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej. Rozliczenia za usługę dystrybucji energii elektrycznej dokonywane będą według cen, stawek opłat i zasad ich stosowania określonych w Taryfie OSD. Stawki te są jednakowe niezależnie od wybranej przez Klienta oferty.

Pomoc fachowców w zależności od wybranego wariantu produktu ENERGIA+ Fachowiec, o wartości nie wyższej niż 1500 zł brutto w odniesieniu do trzech zdarzeń w skali dwunastu kolejnych miesięcy. Szczegóły w Regulaminie Oferty ENERGIA+ Fachowiec dostępnym w zakładce Pliki do pobrania.

Taryfa dla usług dystrybucji energii elektrycznej na 2024 rok - pobierz

Dodatkowe informacje

Na czym polega oferta ENERGIA+ Fachowiec?

W ramach pakietu możesz otrzymać pomoc fachowców w razie nagłej awarii oraz cenę energii niższą od Taryfy Enei. Oznacza to, że Twoja cena ze energię elektryczną będzie niższa od ceny wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G, zatwierdzanej przez Prezesa URE. Na fakturze oprócz rozliczenia Twojego zużycia energii (rozliczonego w cenie jednostkowej energii - zł/kWh) znajdzie się dodatkowa miesięczna opłata handlowa za korzystanie z Usługi "Fachowiec" (rozliczana w stałej wysokości w okresach miesięcznych – zł/m-c). Miesięczna stawka tej opłaty wskazana jest w Cenniku. Niższa cena sprzedaży energii nie obejmuje opłat za usługę dystrybucji energii, które wynikają z taryf dystrybucyjnych zatwierdzanych przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. 

W przypadku gdy z przepisów prawa ograniczających wysokość cen energii elektrycznej wynikać będzie, że w rozliczeniach z Klientem, stosuje się inne ceny, niż wynikające z Cennika, Sprzedawca w okresie wskazanym w tych przepisach będzie stosował ceny wynikające z mocy prawa.

Jaką będę miał zapewnioną ochronę?

Zakres ochrony jest uzależniony od wybranego wariantu. W każdym z wariantów pomoc obejmuje 3 zdarzenia ubezpieczeniowe w ciągu 12 miesięcznych okresów ubezpieczenia - maksymalnie 500 zł brutto na jedno zdarzenie ubezpieczeniowe (organizacja + koszt usługi + koszt części zamiennych). Maksymalnie 1500 zł brutto na rok.

Czy muszę podpisać osobne ubezpieczenie?

Oferta nie zawiera żadnych dodatkowych deklaracji w zakresie ubezpieczenia.

Jak wezwać fachowca?

Chcąc skorzystać z Usługi specjalisty Klient powinien skontaktować się z Centrum Pomocy, które czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu pod dedykowanym numerem telefonu (22) 505 16 88

Interwencja specjalisty nie jest świadczona w dni ustawowo wolne od pracy.

Czy mogę skorzystać z innej oferty sprzedaży?

Tak. Każdy odbiorca energii ma prawo skorzystać z wyboru ofert dowolnej oferty oraz dowolnego sprzedawcy. Dodatkowo na rynku funkcjonują tzw. sprzedawcy z urzędu, którzy muszą każdemu zainteresowanemu konsumentowi zapewnić świadczenie usługi kompleksowej (dostawa i sprzedaż energii) i taka sprzedaż odbywa się w oparciu o Taryfę zatwierdzaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (dla ENEA SA). Ważne, aby przed podjęciem wyboru zapoznać się ze szczegółami oferty i swoim prawami (Zbiór Praw Konsumenta znajdziesz TUTAJ)

Regulamin, Cenniki, Dokumenty dotyczące oferty ENERGIA+ Fachowiec

 • Pobierz — Regulamin Oferty ENERGIA+ Fachowiec
 • Pobierz — Cennik Oferty ENERGIA+ Fachowiec Wariant I (na okres 36 miesięcy)
 • Pobierz — Cennik Oferty ENERGIA+ Fachowiec Wariant II ( na okres 36 miesięcy)
 • Pobierz — Cennik Oferty ENERGIA+ Fachowiec Wariant III (na okres 36 miesięcy)
 • Pobierz — Taryfa dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G na rok 2024 (obowiązująca od 1 stycznia 2024 r.)
 • Pobierz — Zmiana Taryfy dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G na rok 2024 (obowiązująca od 1 lipca 2024 r.)
 • Pobierz — Oświadczenie o wyborze wariantu usługi

Pozostałe dokumenty

 • Pobierz — Informacja o art. 5a. Prawo Energetyczne [Prawo do korzystania z usługi powszechnej]
 • Pobierz — Regulamin zawierania umów na odległość
 • Pobierz — Regulamin konkursu #DodajemyEnergii
 • Pobierz — Regulamin sprzedaży premiowej "W Was jest Moc"

Wzór umowy kompleksowej dla Klientów przyłączonych do sieci ENEA Operator Sp. z o.o.

 • Pobierz — Wzór umowy o świadczenie usługi kompleksowej (Energia elektryczna)
 • Pobierz — Ogólne warunki świadczenia Usługi kompleksowej energii elektrycznej dla Klientów będących konsumentami, z grup taryfowych G przyłączonych do sieci niskiego napięcia
 • Pobierz — Pouczenie o konsekwencjach wyboru przez Klienta sprzedawcy rezerwowego. Wybór sprzedawcy rezerwowego
 • Pobierz — Wzór formularza odstąpienia od Umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa 

Jak przystąpić do Oferty?

 1. Zrób to online przez eBOK (ebok.enea.pl) lub przez eFormularze (enea.pl/eformularze).
 2. W najbliższym Biurze Obsługi Klienta - pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości. 
 3. Zadzwoń na infolinię 611 111 111.

Możesz zawrzeć umowę online

Jeśli jesteś już Klientem Enei możesz w kilku krokach zawrzeć umowę online – dokładną instrukcję znajdziesz poniżej.

Zaloguj się do eBOK. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Przejdź do zakładki "AKTUALNA OFERTA" i wybierz produkt.

Dokładnie zapoznaj się ze szczegółami oferty oraz wszystkimi dokumentami zanim klikniesz „Zawieram umowę”. W przypadku braku przycisku „Zawieram umowę” skontaktuj się z nami.

Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy.

 

Snow

Sprawdź inne produkty

ENERGIA+ Pomoc IT

Wybierz umowę na prąd z nielimitowaną pomocą informatyka dla domu. Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei. Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową. 

Zobacz więcej

Enea  Smart

Odkryj zalety inteligentnych rozwiązań Enea Smart w połączeniu z energią elektryczną. Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei. Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową.

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!

* Potwierdź temat kontaktu z konsultatem
*

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.