ENERGIA+ Fachowiec

STAŁY UPUST  3%  OD CENY SPRZEDAŻY ENERGII*

KOD RABATOWY 
100 LUB  200 ZŁ DO STREFY ZAKUPÓW ENEI**
POMOC FACHOWCÓW - TO NAWET 4 500
BRUTTO NA NAPRAWY W RAZIE NAGŁEJ AWARII***
WAŻNE! Formularz wyłacznie dla Klientów zainteresowanych ofertą ENERGIA+ Fachowiec. Jeżeli masz sprawę obsługową prosimy o kontakt bezpośrednio z Infolinią. 

Formularz niepoprawnie wypełniony

Administratorem Twoich danych osobowych jest Enea SA z siedzibą w Poznaniu, ul. Pastelowa 8. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i będą one przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie.

TŁUMACZENIE RECAPTCHA DO DODANIA

PAKIET ENERGIA+ obejmuje:


Stały upust od ceny sprzedaży energii przez 3 lata*

 

Upust w wysokości 3% od ceny sprzedaży energii elektrycznej wnikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej zatwierdzanej przez Prezesa URE przez cały czas obowiązywania Regulaminu Oferty

Kod rabatowy 100 lub 200 zł na zakupy**

Kod rabatowy do Strefy Zakupów Enei o wartości 200 zł za zawarcie umowy ENERGIA+ Fachowiec w eBOK (ebok.enea.pl). Za zawarcie umowy w Biurze Obsługi Klienta lub przez telefon przysługuje kod rabatowy o wartości 100 zł.

"Pomoc fachowców" to nawet 4 500 zł na naprawy w razie nagłych awarii***

Możliwość pokrycia realizacji Usługi „Fachowca” (np. elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych, serwisanta RTV/AGD, hydraulika lub szklarza - w zależności od wybranego Wariantu) do kwoty 500 zł dla 1 zdarzenia, nie więcej jednak niż 1500 zł w odniesieniu do 3 zdarzeń w ciągu 12 miesięcy, co daje w sumie kwotę nawet 4500 zł brutto w okresie obowiązywania Regulaminu Oferty.  

WAŻNE! Za korzystanie z Usługi „Fachowiec” pobierana jest dodatkowo miesięczna opłata handlowa określona w Cenniku

Dowiedz się więcej o produkcie
ENERGIA+ Fachowiec

Dowiedz się więcej o produkcie

To produkt skierowany do tych, którzy najbardziej cenią sobie spokój i bezpieczeństwo, a do tego zawsze szukają najlepszej oferty.
 

Wybierz jeden z trzech wariantów ENERGIA+ Fachowiec:

 

WARIANT I
pomoc elektryka oraz technika urządzeń grzewczych i gazowych
WARIANT II
pomoc elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych oraz serwisanta RTV/AGD
WARIANT III
pomoc elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych, serwisanta RTV/AGD, hydraulika oraz szklarza

Za korzystanie z Usługi „Fachowiec” pobierana jest dodatkowo miesięczna opłata handlowa określona w Cenniku.

* Zagwarantowany upust od ceny sprzedaży energii wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G zatwierdzanej przez Prezesa URE nie obejmuje opłat za usługę dystrybucji energii, które wynikają z Taryfy dla usług dystrybucji Enea Operator Sp. z o.o. zatwierdzanej przez Prezesa URE (dostępnej na stronie enea.pl). Taryfa dla energii elektrycznej dla odbiorców z grup taryfowych G dostępna jest na stronie enea.pl.

WAŻNE! Warunki uzyskania upustu, informacje o opłacie handlowej w związku z wyborem oferty ENERGIA+ Fachowiec oraz szczegóły znajdziesz w Regulaminie Oferty i Cenniku dostępnym w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz na stronie enea.pl/fachowiec.

** Za zawarcie umowy w ofercie ENERGIA+ Fachowiec w eBOK (ebok.enea.pl) przysługuje kod rabatowy o wartości 200,00 zł. Za zawarcie umowy w ofercie ENERGIA+ Fachowiec w Biurze Obsługi Klienta lub w kanale telefonicznym przysługuje kod rabatowy o wartości 100,00 zł. Kod rabatowy ważny jest do 24.07.2022 r. Regulamin Kodów Rabatowych za zawarcie umowy z Enea S.A. dostępny jest na strefa.enea.pl

*** Pomoc fachowców w zależności od wybranego wariantu oferty, o wartości nie wyższej niż 1500 zł brutto w odniesieniu do trzech zdarzeń w skali dwunastu kolejnych miesięcy. Szczegóły w Regulaminie Oferty ENERGIA+ Fachowiec dostępnym w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz na stronie enea.pl/fachowiec.