•      •    


  •     

Zobacz niżej

Możesz zawrzeć umowę online

Jeśli jesteś już Klientem Enei możesz w kilku krokach zawrzeć umowę online – dokładną instrukcję znajdziesz poniżej.

Zaloguj się do eBOK. Nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Przejdź do zakładki "AKTUALNA OFERTA" i wybierz produkt.

Dokładnie zapoznaj się ze szczegółami oferty oraz wszystkimi dokumentami zanim klikniesz „Zawieram umowę”. W przypadku braku przycisku „Zawieram umowę” skontaktuj się z nami.

Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy.

Dlaczego warto wybrać umowę online?

Szybko i bezpiecznie

Cały proces zawarcia umowy przejdziesz bez wychodzenia z domu. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy.

Dostęp do eBOK

Wygodny dostęp do twojego konta, na którym możesz przesyłać odczyt licznika, pobierać e-faktury, dokonywać e-płatności. 

Twoja oferta do wyboru

Możesz wybrać jedną z dwóch ofert dostępnych w sprzedaży online: ENERGIA+ Pomoc IT lub ENERGIA+ Fachowiec.

Konkurs #DodajemyEnergii

Zawrzyj przez eBOK lub eFormularze umowę w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT z Eneą, wymyśl hasło dopingujące polską reprezentację na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu i weź udział w konkursie, który daje Ci szansę na wygranie elektryzującej nagrody! Konkurs trwa od 7 czerwca do 11 sierpnia 2024 r. Szczegóły na stronie enea.pl/konkurs

Konkurs nie obejmuje umów zawieranych poprzez BOK lub Infolinię (CC) w ramach ofert: ENERGIA+ Fachowiec, ENERGIA+ Pomoc IT, Enea Smart, w odniesieniu do których w okresie od 18.07.2024 r. do 05.09.2024 r. ENEA S.A. przeprowadza sprzedaż premiową, w której można otrzymać ekotorbę kibica z oryginalnym nadrukiem. Regulamin sprzedaży premiowej dostępny jest na stronie internetowej: enea.pl/sprzedaz-premiowa.

Konkurs #DodajemyEnergii

Zawrzyj przez eBOK lub eFormularze umowę w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT z Eneą*, wymyśl hasło dopingujące polską reprezentację na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu i weź udział w konkursie, który daje Ci szansę na wygranie elektryzującej nagrody! Smartwatch GT 2e. Wyłonimy 10 zwycięzców.

Konkurs trwa od 7 czerwca do 11 sierpnia 2024 r. Szczegóły na stronie enea.pl/konkurs


* Dotyczy zawarcia umowy w ramach oferty rynkowej: ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT, poprzez eBOK (ebok.enea.pl) lub eFormularze (enea.pl/eformularze). Szczegóły dotyczące cen energii, dodatkowej miesięcznej opłaty handlowej oraz warunków korzystania z oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Pomoc IT, z którymi Klient winien się zapoznać przed zawarciem umowy, dostępne są na stronie enea.pl.

Konkurs nie obejmuje umów zawieranych poprzez BOK lub Infolinię (CC) w ramach ofert: ENERGIA+ Fachowiec, ENERGIA+ Pomoc IT, Enea Smart, w odniesieniu do których w okresie od 18.07.2024 r. do 05.09.2024 r. ENEA S.A. przeprowadza sprzedaż premiową, w której można otrzymać ekotorbę kibica z oryginalnym nadrukiem. Regulamin sprzedaży premiowej dostępny jest na stronie internetowej: enea.pl/sprzedaz-premiowa

Sprawdź szczegóły

Załatw niezbędne formalności online!

 

Możesz także zawrzeć umowę przez eFormularze. Wygodnie i bez logowania. Zobacz jakie to proste.

 

Snow

Sprawdź produkty

ENERGIA+ Fachowiec

Pomoc fachowców z razie nagłej awarii. Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei. Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową.

Zobacz więcej

ENERGIA+ Pomoc IT

Wybierz umowę na prąd z nielimitowaną pomocą informatyka dla domu. Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei. Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową.

Zobacz więcej

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.