•      •    


  •     

Zobacz niżej Zawieram umowę

Możesz zawrzeć umowę online

Jeśli jesteś już Klientem Enei możesz w kilku krokach zawrzeć umowę online – dokładną instrukcję znajdziesz poniżej.

Zaloguj się do eBOK. Nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Przejdź do zakładki "OFERTA DLA CIEBIE" i wybierz wariant oferty.

Dokładnie zapoznaj się ze szczegółami oferty oraz wszystkimi dokumentami zanim klikniesz „Zawieram umowę”. W przypadku braku przycisku „Zawieram umowę” skontaktuj się z nami.

Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy.

Zaloguj się do Strefy Zakupów i wykorzystaj kod rabatowy do 150 zł.* Nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Dlaczego warto wybrać umowę on-line?

Szybko i bezpiecznie

Cały proces zawarcia umowy przejdziesz szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy. 

Dostęp do eBOK

Wygodny dostęp do twojego konta, na którym możesz przesyłać odczyt licznika, pobierać e-faktury, dokonywać e-płatności. Zaloguj się, oszczędzaj czas i żyj wygodniej!

Kod rabatowy do 150 zł 

Wybierz produkt ENERGIA+ Fachowiec, a otrzymasz kod rabatowy o wartości do 150 zł do Strefy Zakupów Enei*. 

Rabaty w Strefie Zakupów

Po zarejestrowaniu się w Strefie Zakupów możesz kupować setki produktów z rabatem nawet do 30%. Tylko dla Klientów Enei.

Minimum formalności

Możesz w wygodny, łatwy i nowoczesny sposób zawrzeć lub zmienić swoją umowę sprzedaży energii na produkt ENERGIA+ Fachowiec.

*Za zawarcie umowy w ofercie ENERGIA+ Fachowiec w eBOK (ebok.enea.pl) lub w Strefie Zakupów Enei (strefa.enea.pl) przysługuje kod rabatowy o wartości 150,00 zł. Za zawarcie umowy w ofercie ENERGIA+ Fachowiec w kanale telefonicznym lub w Biurze Obsługi Klienta przysługuje kod rabatowy o wartości 100,00 zł. Regulamin Kodów Rabatowych za zawarcie umowy z Enea S.A. dostępny jest na strefa.enea.pl.

Sprawdź produkt dostępny on-line

ENERGIA+ Fachowiec w Promocji 

Pomoc fachowców na 3 lata, a teraz w ramach promocji opłata handlowa nawet przez 4 miesiące za 0 zł i dodatkowo kod rabatowy 100 lub 150 zł do Strefy Zakupów w prezencie.

Zobacz więcej

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.