•      •    


  •     

Zobacz niżej

Możesz zawrzeć umowę online

Jeśli jesteś już Klientem Enei możesz w kilku krokach zawrzeć umowę online – dokładną instrukcję znajdziesz poniżej.

Zaloguj się do eBOK. Nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Przejdź do zakładki "OFERTA DLA CIEBIE" i wybierz ofertę.

Dokładnie zapoznaj się ze szczegółami oferty oraz wszystkimi dokumentami zanim klikniesz „Zawieram umowę”. W przypadku braku przycisku „Zawieram umowę” skontaktuj się z nami.

Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy.

Zaloguj się do Strefy Zakupów i wykorzystaj kod rabatowy do 150 zł.* Nie masz jeszcze konta Zarejestruj się. Otrzymasz także dodatkowe losy w loterii "Świąteczna Moc Nagród"

Możesz wygrać jedną
ze 100 nagród!

Jeśli jesteś Klientem indywidualnym Enea S.A. i spełnisz warunki rejestracji, możesz wziąć udział w loterii "Świąteczna Moc Nagród". Do wygrania aż 100 nagród o wartości 2000 zł każda na pokrycie rachunków za prąd. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do loterii i czekaj na wyniki lub pomóż szczęściu, zdobywając dodatkowe losy.

Loteria trwa od 21.11.2022 r. do 22.01.2023 r.

Nagroda w postaci e-bonu o wartości 2000 zł uprawniającego do zasilenia indywidualnego konta rozliczeniowego Klienta w Enea S.A. kwotą 2000 zł. Po realizacji e-bonu kwota 2000 zł widoczna będzie na koncie służącym do rozliczania płatności z tytułu umowy zawartej z Enea S.A. Zdjęcie ma charakter poglądowy. Szczegóły w regulaminie loterii dostępnym na stronie enea.pl/loteria

Sprawdź szczegóły

Odbierz kod rabatowy do Strefy Zakupów Enei 

Za zawarcie umowy w ofercie ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO przez eBOK (ebok.enea.pl) przysługuje Kod rabatowy o wartości 150,00 zł. Za zawarcie umowy w ofercie EKO Oferta przez eBOK (ebok.enea.pl) przysługuje Kod rabatowy o wartości 100,00 zł. Za zawarcie umowy w ofercie ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO w Biurze Obsługi Klienta Enei lub za pośrednictwem Infolinii przysługuje Kod rabatowy o wartości 100,00 zł. Kody rabatowe za zawarcie umowy przysługują w okresie od 21.11.2022 do 31.12.2022 r.

Przechodzę do eBOK

Dlaczego warto wybrać umowę online?

Szybko i bezpiecznie

Cały proces zawarcia umowy przejdziesz szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy. 

Dostęp do eBOK

Wygodny dostęp do twojego konta, na którym możesz przesyłać odczyt licznika, pobierać e-faktury, dokonywać e-płatności. Zaloguj się, oszczędzaj czas i żyj wygodniej!

Dodatkowe losy w loterii "Świąteczna Moc Nagród"

Możesz wybrać jedną z kilku ofert dostępnych w sprzedaży online: ENERGIA+ Fachowiec, EKO Oferta lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO i otrzymać nawet 200 dodatkowych losów w loterii. 

Kod rabatowy za zawarcie umowy ENERGIA+ Fachowiec*

Za zawarcie umowy w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO przez eBOK (ebok.enea.pl) przysługuje Kod rabatowy do Strefy Zakupów o wartości 150,00 zł. Za zawarcie umowy w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO w Biurze Obsługi Klienta Enei lub za pośrednictwem Infolinii przysługuje Kod rabatowy do Strefy Zakupów o wartości 100,00 zł. 

Kod rabatowy za zawarcie umowy EKO Oferta*

Za zawarcie umowy w ramach oferty EKO Oferta przez eBOK (ebok.enea.pl) przysługuje Kod rabatowy do Strefy Zakupów o wartości 100,00 zł. 

* Kod rabatowy do Strefy Zakupów jest ważny 30 dni od daty zawarcia umowy. Kody rabatowe za zawarcie umowy przysługują w okresie od 21.11.2022 do 31.12.2022 r. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Kodów Rabatowych za zawarcie umowy z Enea S.A. dostępnym na strefa.enea.pl

Sprawdź produkty dostępne online

ENERGIA+ Fachowiec 

Stały upust od ceny sprzedaży energii oraz pomoc fachowców przez 3 lata.

Zobacz więcej

EKO Oferta

Zdecyduj się na ofertę, która wspiera wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł. 

Zobacz więcej

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.