•      •    


  •     

Zobacz niżej

Możesz zawrzeć umowę online

Jeśli jesteś już Klientem Enei możesz w kilku krokach zawrzeć umowę online – dokładną instrukcję znajdziesz poniżej.

Zaloguj się do eBOK. Nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Przejdź do zakładki "AKTUALNA OFERTA" i wybierz produkt.

Dokładnie zapoznaj się ze szczegółami oferty oraz wszystkimi dokumentami zanim klikniesz „Zawieram umowę”. W przypadku braku przycisku „Zawieram umowę” skontaktuj się z nami.

Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy.

Odbierz Kartę Podarunkową 100 zł do Allegro.

Odbierz Kartę Podarunkową 100 zł do Allegro

Za zawarcie umowy przez eBOK w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec, EKO Oferta lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO w okresie od 20.03.2023 do 30.04.2023 lub do wyczerpania zapasów Kart Podarunkowych (w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej), przysługuje Karta Podarunkowa o wartości 100 zł do serwisu allegro.pl. Karta Podarunkowa ważna jest do dnia 30.11.2024. Regulamin Kart Podarunkowych Allegro znajduje się na stronie allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR. Regulamin Sprzedaży premiowej znajduje się na stronie enea.pl/kartyallegro.

Przechodzę do eBOK

Dlaczego warto wybrać umowę online?

Szybko i bezpiecznie

Cały proces zawarcia umowy przejdziesz szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zawarcia umowy. 

Dostęp do eBOK

Wygodny dostęp do twojego konta, na którym możesz przesyłać odczyt licznika, pobierać e-faktury, dokonywać e-płatności. Zaloguj się, oszczędzaj czas i żyj wygodniej!

Twoja oferta do wyboru

Możesz wybrać jedną z kilku ofert dostępnych w sprzedaży online: ENERGIA+ Fachowiec, EKO Oferta lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO.

Karta Podarunkowa 100 zł do Allegro*

Karta Podarunkowa jest ważna do 30.11.2024 i upoważnia Cię do zrealizowania jednej lub kilku transakcji, aż do wyczerpania limitu w wysokości 100 zł. Warunkiem otrzymania Karty Podarunkowej jest zawarcie umowy ENERGIA+ Fachowiec, EKO Oferta lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO online - przez eBOK (ebok.enea.pl).

* Za zawarcie umowy w ramach oferty ENERGIA+ Fachowiec, EKO Oferta lub ENERGIA+ Fachowiec z Cennikiem EKO w okresie od 20.03.2023 do 30.04.2023 lub do wyczerpania zapasów Kart Podarunkowych (w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej), przysługuje Karta Podarunkowa o wartości 100,00 zł do serwisu allegro.pl. Karta podarunkowa jest ważna do dnia 30.11.2024. Regulamin Kart Podarunkowych Allegro znajduje się na stronie https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR.

Sprawdź produkty dostępne online

ENERGIA+ Fachowiec 

Stały upust od ceny sprzedaży energii, pomoc fachowców przez 3 lata oraz dodatkowo Karta Podarunkowa o wartości 100 zł do Allegro.

Zobacz więcej

EKO Oferta

Zdecyduj się na ofertę, która wspiera wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł. Dodatkowo Karta Podarunkowa o wartości 100 zł do Allegro.

Zobacz więcej

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.