ENERGIA+ Fotowoltaika

Każdego dnia czerp darmową energię ze słońca!

  1. Zamontuj panele fotowoltaiczne

  2. Produkuj darmową energię dla siebie
    magazynuj jej nadwyżki

  3. Odbieraj zmagazynowane nadwyżki, kiedy chcesz

Zobacz niżej

W ramach pakietu zyskujesz

Zamień energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną!

Co zyskasz dzięki zainstalowaniu u siebie paneli fotowoltaicznych i podpięciu ich do sieci Enei?

Obniżenie rachunków 

Energia produkowana przez panele słoneczne jest darmowa, a instalacja nie generuje dodatkowych kosztów związanych z ich eksploatacją. 

Kompleksowa oferta 

Oferujemy pomoc przy analizie potrzeb i możliwości technicznych, projekcie instalacji, pozyskaniu finansowania oraz wykonaniu i bezpłatnym podłączeniu instalacji do sieci.

Podniesienie wartości nieruchomości 

Instalacja paneli jest inwestycją w ekonomiczny dom i daje możliwość uzyskania certyfikatu energetycznego, dzięki któremu obiekty z niskimi stratami energii mogą uzyskać wyższe ceny na rynku nieruchomości. 

Zabezpieczenie przed wzrostem cen prądu 

Inwestycja pozwala na osiągnięcie większej swobody i niezależności energetycznej. Dobór optymalnej elektrowni słonecznej uchroni Twój domowy budżet przed potencjalnymi skokami cen prądu. 

Ochrona środowiska

Dzięki podłączeniu do sieci Enei stajesz się ogniwem coraz dłuższego łańcucha czystej energii płynącej ze słońca oraz przyczyniasz się do polepszenia obecnego stanu lokalnego środowiska naturalnego. 

Gwarancja najwyższej jakości

Doboru i montażu elektrowni słonecznej dokona nasz zweryfikowany Partner posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku, który w swoich instalacjach wykorzystuje podzespoły wyłącznie renomowanych dostawców.

Dla kogo?

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli jesteś Klientem Enei przyłączonym do sieci Enea Operator, posiadającym dom lub nieruchomość z ogrodem, mającym możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych. Stań się właścicielem własnej elektrowni słonecznej i zyskaj niezależność.

Dowiedz się od czego zacząć! 

Zamów bezpłatną konsultację

Instalacja paneli fotowoltaicznych pozwala na bieżąco korzystać z uzyskiwanej za jej pośrednictwem energii, oraz wysyłać jej nadwyżki do sieci, która stanowi jej magazyn.

JAK TO DZIAŁA?  

  1. Nasz Partner HelioExperts Sp. z o.o. przeprowadza bezpłatny audyt fotowoltaiczny oceniając możliwość montażu instalacji. Jeśli zachodzi taka potrzeba-udzielamy pomocy w pozyskiwaniu finansowania, które pokryje koszt paneli oraz ich zamontowania (przygotowanie dokumentów, wsparcie w rozmowach z instytucjami finansującymi).
  2. Korzystasz z energii płynącej ze słońca, zużywasz wyprodukowany prąd na bieżące potrzeby swojego gospodarstwa domowego.
  3. Niewykorzystaną energię oddajesz do naszej sieci, a my ją dla Ciebie zmagazynujemy, tak byś mógł ją odebrać np. wieczorem, gdy instalacja nie produkuje energii. Dwukierunkowy licznik pozwala na zbilansowanie energii wprowadzonej do sieci (nadwyżki) z energią pobraną.

Zobacz, jakie to proste:

Wypełnij formularz kontaktowy  

Umów się na bezpłatny audyt fotowoltaiczny  

Podejmij decyzję 

INWESTYCJA DLA:

Dane kontaktowe

* - pole obowiązkowe

Dane kontaktowe

* - pole obowiązkowe

Miejsce planowanej inwestycji *  (zaznacz wybrane pole)

* - pole obowiązkowe

Adres miejsca planowanej inwestycji

* - pole obowiązkowe

Zapotrzebowanie na energię elektryczną

ZUŻYCIE ENERGII

Wybierz rodzaj dachu *  (zaznacz wybrane pole)

* - pole obowiązkowe

Wybierz rodzaj poszycia dachowego *  (zaznacz wybrane pole)

* - pole obowiązkowe

Kiedy możemy się z Państwem skontaktować? *  (wybierz godzinę)

* - pole obowiązkowe

* - pole obowiązkowe

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się w wybranych przez Ciebie godzinach

Coś poszło nie tak

Prosimy spróbować ponownie później

Dowiedz się więcej 

Co to jest elektrownia słoneczna/fotowoltaiczna? 

Elektrownia słoneczna jest to zespół odpowiednio dobranych urzadzeń odpowiedzialnych za przekształcenie energii promieniowania słonecznego (zaliczanej do odnawialnych źródeł energii) w energię elektryczną.

Ile zaoszczędzę na instalacji?

Poziom generowanych oszczędności zależny jest od wielu czynników, m.in. zapotrzebowania na energię elektryczną, charakteru zużycia energii, technicznych możliwości montażu instalacji czy poziomu nasłonecznienia na terenie nieruchomości. Tym samym celem uzyskania prognozy oszczędności oraz analizy opłacalności inwestycji polecamy kontakt z naszym partnerem – HelioExperts sp. z o.o.

Czy w zimę również będę produkował energię?

W każdy zimowy dzień, kiedy do modułów będą dostawały się promienie słoneczne, rozpocznie się produkcja. Śnieg, który zalega, pod wpływem ciepła, jakie emitują moduły, będzie topniał i samoczynnie się zsuwał. Warto też wspomnieć, że im niższa temperatura otoczenia, tym sprawność modułów większa. 

Gdzie mogę zainstalować elektrownię słoneczną?

Instalacja może być zainstalowana zarówno na dachu budynku, jak i na ziemi.

Sprawdź inne produkty

ENERGIA+ Zdrowie

Oferujemy stałą cenę energii oraz prosty i szybki dostęp do lekarzy specjalistów LUX MED.

Zobacz więcej

ENERGIA+ Fachowiec

Gdy przytrafi Ci się awaria, wezwij fachowca! Stała cena prądu i usługa elektryka w pakiecie.

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!  

"*" - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.