ENERGIA+ Fotowoltaika

Każdego dnia czerp darmową energię ze słońca!

  1. Zamontuj panele fotowoltaiczne

  2. Produkuj darmową energię dla siebie
    magazynuj jej nadwyżki

  3. Odbieraj zmagazynowane nadwyżki w ciągu
    12 miesięcy od ich wytworzenia

Zobacz niżej

W ramach pakietu zyskujesz

Zamień energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną!

Co zyskasz dzięki zainstalowaniu u siebie paneli fotowoltaicznych i podpięciu ich do sieci Enei?

Energia dla pokoleń

Żywotność instalacji fotowoltaicznej to ponad 30 lat. W ramach naszej oferty otrzymujesz gwarancję na uzyski z instalacji na 25 lat. Dzięki temu zabezpieczasz siebie i swoich najbliższych w stabilne i darmowe źródło energii.

Zabezpieczenie przed wzrostem cen prądu 

Inwestycja pozwala na osiągnięcie większej swobody i niezależności energetycznej. Dobór optymalnej elektrowni słonecznej uchroni Twój domowy budżet przed potencjalnymi skokami cen prądu. 

Finansowanie

Dysponujemy rozwiązaniem dzięki któremu staniesz się właścicielem instalacji fotowoltaicznej bez konieczności zmiany Twojego budżetu domowego. Skorzystaj z możliwości ulgi podatkowej do 17 000 zł.

Kompleksowa oferta 

Oferujemy zdalną pomoc przy analizie potrzeb i możliwości technicznych, projekcie instalacji, pozyskaniu finansowania oraz wykonaniu i bezpłatnym podłączeniu instalacji do sieci.

Ochrona środowiska

Dzięki podłączeniu do sieci Enei stajesz się ogniwem coraz dłuższego łańcucha czystej energii płynącej ze słońca oraz przyczyniasz się do polepszenia obecnego stanu lokalnego środowiska naturalnego. 

Gwarancja najwyższej jakości

Doboru i montażu elektrowni słonecznej dokona nasz zweryfikowany Partner posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku, który w swoich instalacjach wykorzystuje podzespoły wyłącznie renomowanych dostawców.

Dla kogo? 

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli chciałbyś obniżyć swoje rachunki za prąd i posiadasz nieruchomość, na której terenie istnieje możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych.
Stań się właścicielem własnej elektrowni słonecznej i zyskaj niezależność.

Zamów bezpłatną wycenę instalacji on-line. Wpisz "online" w pole „Dodatkowe informacje dla naszych specjalistów”, a cały proces doboru i zamówienia instalacji załatwimy zdalnie przez internet, bez konieczności spotkania. Realny będzie tylko montaż oraz Twoje oszczędności.

Dowiedz się od czego zacząć. Zamów bezpłatną konsultację!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Inwestycja dla:

Dane kontaktowe

* - pole niezbędne w celu realizacji zgłoszenia

Dane kontaktowe

* - pole niezbędne w celu realizacji zgłoszenia

Miejsce planowanej inwestycji *  (zaznacz wybrane pole)

* - pole niezbędne w celu realizacji zgłoszenia

Adres miejsca planowanej inwestycji

* - pole niezbędne w celu realizacji zgłoszenia

Zapotrzebowanie na energię elektryczną

ZUŻYCIE ENERGII

Wybierz rodzaj dachu *  (zaznacz wybrane pole)

* - pole niezbędne w celu realizacji zgłoszenia

Wybierz rodzaj poszycia dachowego *  (zaznacz wybrane pole)

* - pole niezbędne w celu realizacji zgłoszenia

Kiedy możemy się z Państwem skontaktować? *  (wybierz godzinę)

* - pole niezbędne w celu realizacji zgłoszenia

*

Formularz został wysłany

Skontaktujemy się w wybranych przez Ciebie godzinach

Coś poszło nie tak

Prosimy spróbować ponownie później

Zobacz, jakie to proste:

Wypełnij formularz kontaktowy  

Umów się na bezpłatny audyt fotowoltaiczny możliwy także online 

Podejmij decyzję 

Instalacja paneli fotowoltaicznych pozwala na bieżąco korzystać z uzyskiwanej za jej pośrednictwem energii, oraz wysyłać jej nadwyżki do sieci, która stanowi jej magazyn.

JAK TO DZIAŁA?  

  1. Nasz Partner przeprowadza bezpłatny audyt fotowoltaiczny oceniając możliwość montażu instalacji. Po pozytywnej weryfikacji i doborze optymalnego rozwiązania podpisujesz umowę na montaż paneli. Jeśli zachodzi taka potrzeba-udzielamy pomocy w pozyskiwaniu finansowania, które pokryje koszt paneli oraz ich zamontowania (przygotowanie dokumentów, wsparcie w rozmowach z instytucjami finansującymi).
  2. Po zakończeniu prac podpisujesz umowę na przyłączenie instalacji do sieci OSD. Korzystasz z energii płynącej ze słońca, zużywasz wyprodukowany prąd na bieżące potrzeby swojego gospodarstwa domowego.
  3. Niewykorzystaną energię oddajesz do naszej sieci, a my ją dla Ciebie zmagazynujemy, tak byś mógł ją odebrać np. wieczorem, gdy instalacja nie produkuje energii (w okresie 12 miesięcy od jej wytworzenia). Dwukierunkowy licznik pozwala na zbilansowanie energii wprowadzonej do sieci (nadwyżki) z energią pobraną.

Dowiedz się więcej 

Co to jest elektrownia słoneczna/fotowoltaiczna? 

Elektrownia słoneczna jest to zespół odpowiednio dobranych urzadzeń odpowiedzialnych za przekształcenie energii promieniowania słonecznego (zaliczanej do odnawialnych źródeł energii) w energię elektryczną.

Ile zaoszczędzę na instalacji?

Warunkiem generowania znaczących oszczędności jest właściwe dobranie instalacji w kontekście dwóch podstawowych parametrów tj.: zapotrzebowanie na energię i techniczne możliwości montażowe na terenie nieruchomości. 

Celem uzyskania bezpłatnej prognozy oszczędności oraz analizy opłacalności inwestycji polecamy wypełnienie powyższego formularza kontaktowego, na postawie którego nasz partner przeprowadzi bezpłatny audyt fotowoltaiczny. Nasz partner dysponuje kompleksową ofertą dotyczącą instalacji fotowoltaicznych, w ramach której możesz zamienić część swojego dotychczasowego rachunku za prąd na własną elektrownię słoneczną. 

Czy w zimę również będę produkował energię?

Tak, jednak produkcja z instalacji fotowoltaicznej w okresie zimowym jest mniejsza ze względu na ograniczony czas promieniowania słonecznego. Warto zwrócić uwagę, że nie stanowi to problemu dla właściciela instalacji, ponieważ rozliczenie za produkcję energii przez Prosumenta odbywa się w ciągu pełnego roku. Tym samym dobrze zaprojektowana instalacja pokryje zimowe zapotrzebowanie na energię z wyprodukowanej latem nadwyżki. 

Gdzie mogę zainstalować elektrownię słoneczną?

Instalacja może być zainstalowana zarówno na dachu budynku, jak i na ziemi.

Sprawdź inne produkty

Piece akumulacyjne - Energooszczędny sposób na ogrzanie pomieszczeń w Twoim domu lub mieszkaniu.

Piece akumulacyjne

Wygodne, łatwe w instalacji i energooszczędne ogrzewanie wnętrz!

Zobacz więcej
Pompy ciepła - Energooszczędne rozwiązania grzewcze.

Pompy ciepła

Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania grzewcze dla Twojego domu.

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!  

*

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.