Przed siedzibą Grupy Enea przy ul. Strzeszyńskiej w Poznaniu pojawiła się nowa, świąteczna iluminacja. To efekt współpracy Enei Oświetlenie, Enei oraz Enei Operator. Dziesięciometrową choinkę w barwach firmowych zdobią niebieskie bombki oraz specjalnie dobrane dekoracje, a rozświetla ją szesnaście tysięcy białych lampek.

Dekoracja przy ul. Strzeszyńskiej budzi duże zainteresowanie pracowników, mieszkańców, w tym kierowców. Już w kilka chwil po jej włączeniu pojawili się pierwsi chętni do pamiątkowego zdjęcia

– W tym roku wspólnie ozdobiliśmy przestrzeń, która jest dostępna nie tylko dla naszych pracowników, ale i dla mieszkańców poznańskich Podolan, osiedla na którym nasza Grupa jest obecna od wielu lat – mówi Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. – Świąteczne iluminacje tworzą niepowtarzalny klimat, pełen ciepła i radości. Chcemy się nim podzielić z naszymi sąsiadami – dodaje prezes Kądziołka.

Jak pokazuje ta realizacja, nawet na niewielkiej przestrzeni można stworzyć ciekawą iluminację świąteczną.

Aby cieszyć się świątecznym klimatem, nie trzeba jechać aż do Poznania. W tym roku iluminacje Enei Oświetlenie rozświetlają około 180 miast i miasteczek na terenie całej Polski, od Jeleniej Góry, przez Zieloną Górę, Gorzów Wlkp. i Poznań, aż po Szczecin.