Enea Serwis - Utrzymanie urządzeń

  • Utrzymanie urządzeń
    przeglądy linii, naprawa i konserwacja urządzeń, lokalizacja linii kablowych

Zobacz niżej

Oferujemy

Eksploatacja sieci i urządzeń

Prowadzimy prace eksploatacyjne na terenach stacji NN, WN oraz SN. W ramach eksploatacji oferujemy oględziny, przeglądy, pomiary praz inne zabiegi eksploatacyjne.

Naprawa i konserwacja

Prowadzimy kompleksowe remonty transformatorów oraz innych urządzeń WN i SN (wyłączników, przekładników). 

Usługi sprzętu specjalnego

Oferujemy wykonanie prac związanych z lokalizacją uszkodzeń linii kablowych nn i SN oraz badaniem po naprawie, diagnostyką kabli SN za pomocą pomiaru wyładowań niezupełnych WNZ. 

Diagnostyka i inwentaryzacja

Przeprowadzamy diagnostykę i lokalizację uszkodzeń linii kablowych wraz z oceną stanu technicznego. Wykonujemy wszechstronną diagnostykę stanu urządzeń i obiektów opartą na dokładnym, bezdotykowym i nieniszczącym badaniu za pomocą zdjęć w podczerwieni na termowizji.

Badania i pomiary specjalistyczne

W ramach szerokiej gamy usług specjalistycznych proponujemy między innymi pomiary odbiorcze urządzeń elektroenergetycznych dopuszczanych do eksploatacji po raz pierwszy oraz urządzeń już Eksploatowanych. 

O produkcie

Firma od wielu lat zajmuje się wszelkimi zagadnieniami związanymi z tematyką kompensacji mocy biernej, termowizją oraz lokalizacją uszkodzeń i diagnostyką linii kablowych. Dysponujemy również warsztatem urządzeń elektroenergetycznych dzięki któremu możemy prowadzić zabiegi eksploatacyjne oraz naprawy awaryjne wszelkiej aparatury WN, SN oraz nn. Realizujemy kompleksowy serwis infrastruktury urządzeń elektroenergetycznych przy użyciu najnowszych urządzeń pomiarowych oraz narzędzi. W ramach swojej oferty zajmujemy się tematem kompensacji mocy biernej począwszy od pomiarów parametrów zasilania, wykonania projektu technicznego wraz z doborem baterii kondensatorów do zabudowy układu kompensacji mocy biernej i późniejszego serwisu. Badania termowizyjne umożliwiają bezpieczną oraz dokładną diagnostykę urządzeń elektroenergetycznych. W ramach prac eksploatacyjnych oferujemy oględziny linii napowietrznych oraz stacji transformatorowych SN/nn. Prowadzimy również prace eksploatacyjne na stacjach wysokich i najwyższych napięć.

 

Zamów kontakt

jacek.jakubowski@enea.pl

tomasz.matuszewski@enea.pl

Sprawdź inne produkty

Logistyka i magazynowanie

Zobacz więcej

OZE i Fotowoltaika

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!

*

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.