Enea Serwis - Logistyka i magazynowanie

  Zobacz niżej

  Oferujemy

  Usługi transportowe

  Oferuje wynajem specjalizowanego sprzętu zmechanizowanego, usługi przewozowo – towarowe, osobowe oraz specjalne.

  Zarządzanie flota samochodową

  Pełen zakres usług zarządzania flotą samochodową, usług transportowych, usług z zakresu serwisu i wyposażania pojazdów samochodowych.

  Magazynowanie urządzeń elektroenergetycznych

  Pełen zakres usług logistycznych w zakresie magazynowania, transportu transformatorów, wyłączników, odłączników.

  O produkcie

  Dysponujemy sprzętem, którego sprawność techniczna jest pod ciągłym nadzorem naszej Stacji Obsługi Pojazdów, co jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych Klientów. Nasze usługi, to także gwarancja współpracy z doświadczonymi kierowcami i operatorami oraz stabilne warunki współpracy.  Posiadamy plac magazynowy o łącznej powierzchni składowej powyżej 2500m3 zabezpieczony jest przed skutkami wycieków oleju z kadzi wyposażony w suwnicę bramową o udźwigu 20t; Magazynujemy urządzenia elektroenergetyczne zawierające olej przeprowadzając jednocześnie zabiegi pozwalające utrzymać w pełnej gotowości przechowywane takie urządzenia jak transformatory WN/SN i SN/nn, wyłączniki WN i SN, przekładniki WN. W przypadku awarii dysponujemy odpowiednim transportem i gotowi jesteśmy dostarczyć urządzenia na wymianę uszkodzonego.

  Oferujemy zarządzania flotą samochodową, usług transportowych, badań technicznych pojazdów w Stacji Kontroli Pojazdów, serwisu i wyposażania pojazdów samochodowych. Dysponujemy własną Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów na terenie miasta Poznania.

  Sprawdź inne produkty

  OZE i Fotowoltaika

  Zobacz więcej

  Budowa urządzeń

  Zobacz więcej

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Formularz kontaktowy

  Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!  

  "*" - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Telefon kontaktowy

  61 88 434 00

  (Opłata zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego)

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!

  "*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

  "**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

  Informacja

  Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.