Enea Serwis -
Elektromobilność

  Zobacz niżej

  Oferujemy

  Doradztwo przedinwestycyjne

  Wykonujemy audyt energetyczny i ocenę możliwości technicznych instalacji urządzenia. Pomagamy w wyborze urządzenia dostosowanego do potrzeb

  Projekt

  Realizujemy projekty przyłączenia i budowy stacji.

  Montaż

  Wykonujemy prace instalacyjne związane z posadowieniem stacji ładowania, jej uruchomieniem i dopuszczeniem do użytku

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Prowadzimy przeglądy okresowe, naprawy i konserwację stacji.

  O produkcie

  Enea Serwis w oparciu o dotychczasowe realizacje oraz własne doświadczenia związane z użytkowaniem pojazdów elektrycznych świadczy dla Państwa usługi związane z dostawą, montażem i serwisem stacji ładowania pojazdów elektrycznych do użytku domowego oraz publicznego. Naszym Partnerom zapewniamy wykonanie realizacji „pod klucz” w przyjaznej formule „zaprojektuj i wybuduj” – od przygotowania dokumentacji, przez dostawę i montaż, aż po odbiór stacji przez Urząd Dozoru Technicznego i dopuszczenie do użytku ogólnodostępnego.

  Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem, instalatorem oraz serwisantem urządzeń renomowanych polskich producentów – Kolejowych Zakładów Łączności (Grupa PKP), Enelion oraz EV Charge. Dzięki wielu dostępnym rozwiązaniom dostarczamy produkt spełniający zróżnicowane wymagania – od stacji domowych typu wall-box z możliwością dynamicznego zarządzania mocą urządzenia (funkcja Enelion DLB), poprzez uniwersalne stacje wolnostojące z jednym lub dwoma gniazdami ładowania, po ładowarki zintegrowane z oświetleniem ulicznym (EV Charge) i zaawansowane mobilne stacji typu DC (Enelion).

  Więcej informacji o poszczególnych produktach znajdą Państwo tutaj: stacje ładowania pojazdów

  Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu.

  Tel. 727564125

  ese.rozwoj@enea.pl

  Sprawdź inne produkty

  Logistyka i magazynowanie

  Zobacz więcej

  Budowa urządzeń

  Zobacz więcej

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!

  *

  "*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

  "**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

  Informacja

  Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.