Szukaj

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne to produkt, który zapewnia naszym Klientom kompleksową realizację usług związanych z zarządzaniem, eksploatacją, a także budową i  modernizacją szeroko rozumianego oświetlenia dróg i przestrzeni miejskich, obiektów oraz budynków użyteczności publicznej, parkingów, czy obiektów sportowych.

Najważniejsze usługi z obszaru oświetlenia zewnętrznego świadczone przez naszą Spółkę to m.in:

  • projektowanie i budowa oświetlenia drogowego, przestrzeni publicznych, parków oraz obiektów sportowych,
  • konserwacja, eksploatacja, modernizacja infrastruktury oświetleniowej,
  • projektowanie, budowa i eksploatacja oświetlenia iluminacyjnego budynków, obiektów zabytkowych i współczesnych oraz przestrzeni publicznej,
  • projektowanie, instalacja i eksploatacja systemów zarządzających oświetleniem drogowym i iluminacyjnym.

Oświetlenie zewnętrzne służy zwiększeniu komfortu oraz bezpieczeństwa pieszych oraz kierowców. Nasz doświadczony zespół projektowy, menedżerski i wykonawczy realizuje pełną gamę usług w zakresie oświetlenia, wykorzystując najnowsze, energooszczędne rozwiązania technologiczne.

Iluminacje obiektów

Upiększamy światłem obiekty …

Nowoczesne oświetlenie przestrzeni miejskiej łączy wiele funkcji. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu i wyeksponowanie interesujących elementów urbanistycznych. Oświetlenie iluminacyjne przyczynia się także do wzrostu poziomu bezpieczeństwa w miastach. Ciekawie oświetlone lokalizacje stają się atrakcją turystyczną i przyczyniają się do rozwoju miejscowego biznesu.

Enea Oświetlenie od wielu lat realizuje przedsięwzięcia związane z iluminacją przestrzeni miejskiej i obiektów budowlanych, w których wykorzystuje najnowocześniejsze, energooszczędne technologie. Naszą specjalnością jest iluminacja zabytków, budynków użyteczności publicznej, obiektów sakralnych i pomników. Proponujemy realizację kompleksowej usługi od opracowania koncepcji oświetlenia, poprzez przygotowanie projektu, montaż i eksploatację iluminacji.

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.