W dniach 11-13 września odbyły się targi Energetab - największe w Polsce wydarzenie promujące nowoczesne urządzenia i technologie dla przemysłu energetycznego. Była to już 31 edycja międzynarodowych targów energetycznych organizowanych przez ZIAD Bielsko-Biała SA. To miejsce spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. W ciągu 3 dni trwania imprezy (11-13 września) zwiedzający mogli zapoznać się z nowościami prezentowanymi przez 712 wystawców na ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, która obejmowała następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej, wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej oraz elektrotechnikę i elektronikę przemysłową. Jak co roku, na targach obecne były spółki Grupy Enea: Enea Logistyka i Enea Serwis, które wspólnie reprezentowały Grupę Kapitałową ENEA na stoisku ENEA.

Dla Zarządu i Pracowników Enei Logistyki były to bardzo pracowite trzy dni wypełnione branżowymi spotkaniami z dostawcami i kontrahentami, których zwieńczeniem było podpisanie dwóch ważnych umów na dostawę materiałów na realizację inwestycji budowy linii energetycznej 110 kV.

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się stacje ładowania pojazdów elektrycznych wyprodukowane przez Kolejowe Zakłady Łączności w Bydgoszczy i prezentowane na stoisku przez Eneę Serwis. W ramach programu rozwoju elektromobilności w Polsce Enea Serwis rozpoczęła współpracę w zakresie dystrybucji i montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie działania Enei Operator.