W ramach pakietu zyskujesz

Ty też wybierz fotowoltaikę dla domu i firmy!

Szukasz rozwiązania, które pozwoli ograniczyć koszty prowadzenia Twojej działalności? Zainstaluj panele fotowoltaiczne – zamień energię ze słońca na energię elektryczną i zminimalizuj wysokość opłaty mocowej.

Bezpłatna konsultacja i audyt fotowoltaiczny

Chcesz się upewnić czy fotowoltaika jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy? Nasz Partner pomoże Ci w doborze najlepszego rozwiązania. Przeprowadzi darmowy audyt oraz przygotuje wycenę. A następnie zamontuje instalację fotowoltaiczną dostosowaną do Twoich potrzeb.

Pewność inwestycji

Doboru i montażu elektrowni słonecznej dokona nasz sprawdzony Partner posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku, który w swoich instalacjach wykorzystuje komponenty wyłącznie renomowanych dostawców.

Możliwość obniżenia rachunków

Sprawdzony sprzedawca usług fotowoltaicznych to pewność, że Twoje rachunki za prąd mogą być niższe. Samodzielnie produkujesz energię i zużywasz ją na swoje potrzeby.

Podniesienie wartości nieruchomości

Instalacja paneli jest inwestycją energetyczną w nieruchomość i daje możliwość uzyskania certyfikatu energetycznego, dzięki któremu obiekty z niskimi stratami energii mogą uzyskać wyższe ceny na rynku nieruchomości.

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Nasz Partner wykorzystuje komponenty najwyższej jakości i zapewnia profesjonalny montaż. Dlatego wiemy, że fotowoltaika będzie Ci służyła przez lata. Dodatkowo w ramach współpracy zyskujesz również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, świadczoną przez naszego Partnera.

Energia przyjazna środowisku

Fotowoltaika to nie tylko oszczędności dla portfela, ale i oszczędne podejście do zasobów planety. Wybierasz czystą energię, przyczyniając się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

Korzystne formy finansowania 

W razie potrzeby nasz Partner pomoże Ci w pozyskaniu kredytu dla firmy na zakup instalacji w ramach leasingu lub na finansowanie jej części.

Dla kogo? 

Dla Twojej firmy! Jeśli szukasz sprawdzonych i pewnych rozwiązań fotowoltaicznych, które pomogą Ci obniżyć rachunki za prąd, i posiadasz nieruchomość, na której terenie istnieje możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych, stań się właścicielem własnej elektrowni słonecznej i zyskaj niezależność.

Dowiedz się, od czego zacząć. Zamów bezpłatną konsultację!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz poniżej, zadzwoń pod numer infolinii lub przyjdź do Biura Obsługi Klienta!

Formularz kontaktowy

Dane Klienta:

Imię *
?
Nazwisko *
?
Telefon *
?
Adres mailowy *
?

Adres planowanej inwestycji

Ulica
?
Nr lokalu / domu
?
Miejscowość
?
Kod pocztowy *
?

Dane o zużyciu energii elektrycznej

Uzupełnij wartość zużycia lub rachunku
Okres
Zużycie w kWh
Wartość rachunku w zł

* Jaka oferta Cię interesuje?

Wybierz rodzaj oferty
Fotowoltaika
Magazyn energii
Grzejniki powierzchniowo-akumulacyjne
Pompa ciepła
Stacje ładowania

Infolinia

 611 111 111

(Opłata zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego)

Infolinia czynna:

od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-19:00

To bardzo proste!

Wypełnij formularz kontaktowy  

Umów się na bezpłatny audyt fotowoltaiczny  

Podejmij decyzję 

Zyskaj niezależność przy mądrym wsparciu ekspertów – czerp z energii słońca i doświadczenia Enei!

JAK TO DZIAŁA?  

  1. Korzystasz z bezpłatnej konsultacji, możliwej także on-line, otrzymując wsparcie w zakresie pozyskania środków na inwestycję.
  2. Nasz Partner przeprowadza bezpłatny audyt fotowoltaiczny. Po pozytywnej weryfikacji i doborze optymalnego rozwiązania podpisujesz umowę na montaż paneli. Jeśli zachodzi taka potrzeba udzieli pomocy w pozyskiwaniu finansowania na pokrycie kosztów całej inwestycji (przygotowanie dokumentów, wsparcie w rozmowach z instytucjami finansującymi).
  3. Po zakończeniu prac montażowych nasz Partner zgłosi Twoją instalację do sieci OSD.
  4. Korzystasz z energii ze słońca, zużywasz wyprodukowany prąd na własne potrzeby, a nadwyżki energii rozliczane będą w systemie net-billingu.

Dowiedz się więcej 

Co to jest elektrownia słoneczna/fotowoltaiczna? 

Elektrownia słoneczna jest to zespół odpowiednio dobranych urzadzeń odpowiedzialnych za przekształcenie energii promieniowania słonecznego (zaliczanej do odnawialnych źródeł energii) w energię elektryczną.

Ile zaoszczędzę na instalacji?

Poziom generowanych oszczędności zależny jest od wielu czynników, m.in. zapotrzebowania na energię elektryczną, charakteru zużycia energii, technicznych możliwości montażu instalacji czy poziomu nasłonecznienia na terenie nieruchomości. Tym samym celem uzyskania prognozy oszczędności oraz analizy opłacalności inwestycji, polecamy wypełnenie powyższego formularza kontaktowego, na podstawie którego nasz partner skontaktuje sie z Państwem i odpowie na wszystkie pytania.

Gdzie mogę zainstalować elektrownię słoneczną?

Instalacja może być zainstalowana zarówno na dachu budynku, jak i na ziemi.

Sprawdź inne produkty

Pompy ciepła - Energooszczędne rozwiązania grzewcze.

Pompy ciepła

Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania grzewcze dla Twojego domu.

Zobacz więcej

Magazyny  energii

Gromadź i przechowuj nadwyżki energii wyprodukowanej dzięki instalacji fotowoltaicznej, by skorzystać z nich w przyszłości.

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!  

*

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.