Układaj dowolnie ofertę dla Twojej firmy w Enei.

Teraz do swojej umowy możesz w dowolnym momencie dobierać te produkty i usługi, których Twoja firma najbardziej potrzebuje.

KROK 1Wybór produktu

Możesz zmienić swoją obecną taryfę na jeden z poniższych produktów.

ENERGIA+ Zawsze Taniej

Chcemy, żeby Twoja firma zawsze miała najlepsze warunki. Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei. Oferta zawiera opłatę handlową.

Zobacz więcej
Enea Smart Biznes - zoptymalizuj zużycie energii w firmie

Enea Smart Biznes

Wybierz pakiet nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Ci lepiej kontrolować i zoptymalizować zużycie prądu w firmie. Oferta zawiera opłatę handlową.

Zobacz więcej

KROK 2Usługi Fachowców w razie awarii


Skorzystaj z pomocy fachowców w razie nagłej awarii w Twojej firmie. Usługa bez powiązania z umową na energię elektryczną, dostępna na okres 24 lub 36 miesięcy.

Fachowiec PRO to usługa dla Twojej firmy, z której możesz skorzystać w dowolnym momencie, nawet wtedy kiedy nie masz umowy na energię elektryczną.

 

W ramach usługi masz do dyspozycji nawet do 1500 zł brutto w ciągu roku na pomoc specjalistów w razie nagłej awarii.

 

Sprawdź szczegóły

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!  

*

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.