Szukaj

Skontaktuj się z koordynatorem

Koordynator Programu
Wspierania Wolontariatu Pracowniczego w Grupie Enea

Agata Goor
tel. +48 / (61) 884 39 21

tel. kom. +48 / 695 620 923
agata.goor@enea.pl

Enea SA
ul. Górecka 1
60-201 Poznań

Agata Goor
tel. +48 / (61) 884 39 21

tel. kom. +48 / 695 620 923
agata.goor@enea.pl

Enea Operator sp. z o.o.
OD Bydgoszcz
ul. Warmińskiego 8
85-950 Bydgoszcz

Alicja Chwiłka
tel. +48 / (52) 374 22 98 
alicja.chwilka@enea.pl

Enea Wytwarzanie sp. z o.o.
Świerże Górne, gmina Kozienice
26-900 Kozienice 1

Justyna Tkaczyk
tel. +48 / (48) 614 10 96

tel. kom. +48 / 667 884 077
justyna.tkaczyk@enea.pl

Enea Logistyka sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58 - bud B
60-479 Poznań

Anna Dolska
tel. +48 / (61) 856 13 69
anna.dolska@enea.pl

Enea Centrum sp. z o.o.
ul. Górecka 1
60-201 Poznań

Wiktoria Filipiak
tel. +48 / (61) 884 54 62

tel. kom. +48 / 885 561 453
wiktoria.filipiak@enea.pl

Enea Serwis sp. z o.o.
Gronówko 30
64-111 Lipno

Katarzyna Witkiewicz
tel. +48 / (65) 525 69 06
katarzyna.witkiewicz@enea.pl

Miejska Energetyka Cieplna sp. z o.o.
ul. Kaczorska 20
64-920 Piła

Tomasz Trzciński
tel. +48 / (67) 215 16 51 
tomasz.trzcinski@mecpila.pl

Enea Oświetlenie sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58
60-479 Poznań

Dorota Ślużyńska
tel. +48 / (61) 856 17 02
tel. kom. +48 / 693 790 933
dorota.sluzynska@enea.pl

Enea Pomiary sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58 - bud B
60-479 Poznań

Agnieszka Małecka
tel. +48 / (61) 856 17 25
agnieszka.malecka@enea.pl

Paweł Cichoń
pawel.cichon@enea.pl

 

Lista koordynatorów projektu "Pierwsza pomoc - ratownictwo przedmedyczne"

Enea Operator sp. z o.o.
OD Poznań
ul. Strzeszyńska 58 - bud. I
60-479 Poznań

Wiktor Kubacki
wiktor.kubacki@enea.pl
tel. kom. +48 / 693 741 721 

Enea Operator sp. z o.o.
OD Zielona Góra
ul. Zacisze 15
65-775 Zielona Góra

Robert Sawicki
robert.sawicki@enea.pl
tel. kom. +48 / 695 253 011 

Enea Operator sp. z o.o.
OD Gorzów Wlkp. 
ul. Sikorskiego 37
66-400 Gorzów Wlkp.

Patryk Jarosz
patryk.jarosz@enea.pl
tel. kom. +48 / 609 655 060 

Enea Operator sp. z o.o.
OD Szczecin
ul. J. Malczewskiego 5-7
71-616 Szczecin

Bogusław Macal
boguslaw.macal@enea.pl
tel. kom. +48 / 601 713 843 

Enea Operator sp. z o.o.
OD Bydgoszcz
ul. Warmińskiego 8
85-950 Bydgoszcz

Małgorzata Nowakowska
gosia.nowakowska@enea.pl
tel. kom. +48 / 693 740 718

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.