Szkolenie z Zarządzania Projektami

 

Enea Serwis, w odpowiedzi na Strategię Grupy ENEA w której duże znaczenie mają projekty modernizacyjne i innowacyjne, postanowiła wspólnie z Enea Centrum zorganizować dla kadry zarządzającej i kierowników projektów szkolenie w zakresie zarządzania projektami i innowacjami. W styczniowych warsztatach uczestniczyli przedstawiciele spółek z Grupy ENEA: Enea Pomiary, Enea Innovation, Enea Logistyka, Enea Wytwarzanie i Enea Serwis. Podczas trzydniowego szkolenia uczestnicy uzyskali kluczową wiedzę o zarządzaniu projektami oraz poznali metodykę wspierania innowacji. W drugiej części poznali zasady: budowy budżetu projektu, zarządzania ryzykiem oraz roli zadań controllingu w jego rozliczaniu.

Uczestnicy wysoko ocenili jakość szkolenia, zakres tematyczny i samych wykładowców, którymi byli: Piotr Ogonowski i Marek Gmerski - doświadczeni menadżerowie i trenerzy.

 

    Informacja

    Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.