W ubiegły wtorek, pierwszego dnia trwania targów Energetab w Bielsku-Białej, Enea Logistyka obchodziła 25. jubileusz swojej działalności. W hotelu Olimpia w Szczyrku odbyła się jubileuszowa uroczystość. Wśród ponad stu zaproszonych gości byli przedstawiciele spółek naszej Grupy i reprezentanci firm, z którymi Enea Logistyka współpracuje od wielu lat.

Zaproszeni goście dziękowali w swoich wystąpieniach za dotychczasową, owocną współpracę. Wiesław Piosik, wiceprezes Enei ds. korporacyjnych podkreślił znaczenie spółki i jej rozwoju dla całej Grupy Enea. Z kolei Marek Gembiak, prezes Enei Logistyka większość swojego wystąpienia poświęcił przyszłości firmy: – Przed nami duże wyzwania związane z rozwojem Grupy Enea i pozyskiwaniem nowych obszarów działania, głównie w obszarze logistyki i zakupów. Nie pozostajemy w tyle. Tak, jak rozwija się Grupa, tak rozwija się Enea Logistyka – zaznaczył.

Dziękując za dotychczasową współpracę, prezes Marek Gembiak wręczył przedstawicielom zaproszonych firm okolicznościowe medale upamiętniające ćwierćwiecze firmy.

Po oficjalnych wystąpieniach przyszedł czas na część artystyczną wieczoru, podczas której zebrani goście wysłuchali koncertu w wykonaniu czterech młodych i utalentowanych artystek tworzących kwartet OWEE.

Anna Dolska

 

Prezes Marek Gembiak nie tylko wręczał pamiątkowe medale, ale też w imieniu firmy przyjmował podziękowania za 25 lat współpracy