Doradca Zarządu

Enea Połaniec
Zawada, świętokrzyskie
umowa o pracę
praca stacjonarna

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy ludzi, którzy z pasją realizują swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację.
Więcej o nas na www.enea.pl.

Twoje zadania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za udzielanie wsparcia Zarządowi w zakresie monitorowania ryzyk prawnych, analizy otoczenia biznesowego i prawnego, współpracyz organami administracji publicznej, instytucjami rządowymi i samorządowymi, oraz w zakresie działań związanych
z kontrolą wewnętrzną i polityką compliance.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Uprawnienia radcy prawnego / adwokata od co najmniej 5 lat,
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej firm z branży energetycznej lub pokrewnej,
  • Doświadczenie we współpracy z organami administracji publicznej, w szczególności z URE, UOKiK, instytucjami rządowymi, samorządowymi i wspólnotowymi będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość zagadnień prawnych i gospodarczych z obszaru KSH, prawa energetycznego, prawa pracy,
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania rynku energii oraz usług świadczonych na rynku energetycznym,
  • Znajomość standardowych narzędzi biurowych (w tym MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, samodzielność i inicjatywa, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i mobilność, zdolności do pracy w dynamicznym otoczeniu;

Oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych dla Grupy Enea.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.
  • Konkurencyjny pakiet benefitów m. in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych, wypoczynku, biletów do kina, teatru.

Benefity

stabilne zatrudnienie

bezpieczne
środowisko pracy

rozwój i szkolenia

opiekę
medyczną

program PPE

ubezpieczenie

ulgę na energię
elektryczną

dofinansowanie
do wypoczynku

zajęcia sportowe

Dołącz do nas!

Na Twoje CV czekamy
do 2024-04-22
Planowany termin
zatrudnienia od 2024-04-30

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 22.04.2024 roku, drogą elektroniczną na adres: rekrutacje.polaniec@enea.pl lub na adres Zawada  26, 28-230 Połaniec - podając w tytule wiadomości „Doradca Zarządu"

        Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Jeżeli z własnej inicjatywy, zamieszczają Państwo w CV i/lub liście motywacyjnym dane osobowe,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,  tj. dane ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność
do związków zawodowych oraz dane genetyczne, dane biometryczne lub dane dotyczących Pana/Pani zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej, prosimy
o zamieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w dokumentach  rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”

Informacja Administratora danych:

Realizując obowiązek prawny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej „RODO”), informujemy, że:

1.        Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Enea Elektrownia Połaniec S.A. z siedzibą w Zawadzie 26, 28-230 Połaniec (dalej: Administrator).

2.        Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, drogą elektroniczną na adres: eep.iod@enea.pl lub pisemnie na adres: Inspektor Ochrony Danych Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada 26, 28-230 Połaniec.

3.        Pana/Pani dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych, mogą być przetwarzane przez Administratora w ramach procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące cele i podstawy prawne:

a.        wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO) -  podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy jest obowiązkowe, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji;

b.        podanie w dokumentach rekrutacyjnych dodatkowych danych osobowych, niewymaganych na podstawie przepisów prawa (w tym przepisów prawa pracy), zostanie potraktowane jako Państwa zgoda na przetwarzanie tych danych, wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające, polegające na zawarciu danych w dokumentach rekrutacyjnych i ich przesłaniu do Administratora - zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) RODO;

c.        w przypadku zamieszczenia w dokumentach rekrutacyjnych dodatkowych danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczne będzie wyrażenie przez Państwa zgody na ich przetwarzanie w formie pisemnej – zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. a) RODO;

d.        podjęcie działań na Pana/Pani żądanie przez zawarciem umowy o pracę - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO;

e.        ustalenia lub obrony roszczeń pomiędzy Panem/Panią a Administratorem - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO;

f.         prowadzenie bieżącej komunikacji, w tym korespondencji z Panem/Panią - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO;

g.        prowadzenie analiz statystycznych - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO;

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych zakresach lub jej wycofanie, nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana/Pani, a także nie może powodować wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

4.        Administrator może ujawnić Pana/Pani dane osobowe:

a.        podmiotom upoważnionym na podstawie odpowiednich przepisów prawa,

b.        podmiotom świadczącym na rzecz Administratora obsługę techniczną, informatyczną, finansową,  administracyjną, w tym usługi prawne, usługi IT, HR i wsparcia procesu rekrutacji, ochrony zakładu i mienia, serwisowe, agencyjne, konsultingowe i doradcze.

W przypadku zawarcia z takimi podmiotami umów powierzenia przetwarzania danych osobowych, Administrator wymaga od tych dostawców usług zgodnego z przepisami prawa, adekwatnego stopnia ochrony prywatności i bezpieczeństwa Pana/Pani danych osobowych, przetwarzanych przez nich w imieniu Administratora.

5.        Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas trwania procesu rekrutacji - po jego zamknięciu wszelkie dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone (w przypadku roszczeń zgłoszonych przez kandydata okres przechowywania danych może ulec wydłużeniu do czasu rozstrzygnięcia);

6.        Posiada Pan/Pani prawo żądania:

a.        dostępu do treści swoich danych – w granicach art. 15 RODO,

b.        ich sprostowania – w granicach art. 16 RODO,

c.        ich usunięcia – w granicach art. 17 RODO,

d.        ograniczenia przetwarzania – w granicach art. 18 RODO,

e.        przenoszenia danych – w granicach art. 20 RODO,

f.         wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO –
w granicach art. 21 RODO,

g.        cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano
na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator przetwarza je na podstawie Pana/Pani zgody.

7.        Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez przesłanie swoich żądań Inspektorowi Ochrony Danych na adres e-mail: eep.iod@enea.pl lub pisemnie na adres: Inspektor Ochrony Danych Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada 26, 28-230 Połaniec.

8.        Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, który jednocześnie mógłby prowadzić do podejmowania wobec Pani/Pana decyzji wywołujących skutki prawne lub w podobny sposób istotnie wpływać na Pani/Pana sytuację.

9.        Dane osobowe nie będą przekazywane poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

10.     Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani,
iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.