Operator sprzętu

Enea Serwis
Gorzów Wlkp, lubuskie
umowa o pracę
praca stacjonarna

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy ludzi, którzy z pasją realizują swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację.
Więcej o nas na www.enea.pl.

Twoje zadania

•       Udział w budowie nowych instalacji i sieci elektroenergetycznych w ramach posiadanych uprawnień.

•       Udział w realizacji napraw, prac konserwacyjnych i remontowych na istniejącej, czynnej sieci elektroenergetycznej w ramach posiadanych uprawnień.

•       Udział w usuwaniu awarii w sieciach elektroenergetycznych w ramach pełnionego serwisu    po godzinach pracy.

•       Prowadzenie pojazdów służbowych w zakresie swoich uprawnień wraz z podstawową obsługą techniczną oraz zabiegami konserwacyjnymi powierzonych do pracy pojazdów.

•       Obsługa maszyn w zakresie swoich uprawnień wraz z podstawową obsługą techniczną        oraz zabiegami konserwacyjnymi powierzonych do pracy maszyn.

•       Przewożenie powierzonego sprzętu, materiałów zgodnie z obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania

•       Wykształcenie zawodowe,

·         Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,

·         Prawo jazdy kat. B+E, C+E,

·         Uprawnienia do operowania HDS,

·         Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne „E”,

·         Punktualność, dyspozycyjność, sumienność i zdyscyplinowanie.

Oferujemy

Benefity

stabilne zatrudnienie

bezpieczne
środowisko pracy

rozwój i szkolenia

opiekę
medyczną

program PPE

ubezpieczenie

ulgę na energię
elektryczną

dofinansowanie
do wypoczynku

zajęcia sportowe

Dołącz do nas!

Na Twoje CV czekamy
do 2024-04-30
Planowany termin
zatrudnienia od 2024-05-15

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacja Administratora danych:

1.     Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ENEA Serwis sp. z o.o. z siedzibą Gronówko 30, kod pocztowy 64-111 (dalej: Administrator).

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ese.iod@enea.pl.

2.     Pana/Pani dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym(dalej dokumenty aplikacyjne) będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawami prawnymi przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest:

a.     wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, zgodnie z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), wobec czego ich podanie jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji;

b.     podjęcie działań na Pana/Pani żądanie przed zawarciem umowy o pracę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b) RODO;

c.     dobrowolna zgoda zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A) lub art.9 ust. 2 lit. a) RODO;

d.     ustalenie, dochodzenie lub obrona roszczeń pomiędzy Panem/Panią a Administratorem (podstawa prawa: art. 6 ust. 1 lit. f), RODO).

3.     Administrator udostępnia Pana/Pani dane osobowe ENEA Centrum sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Górecka 1, 60-201 Poznań, działającą w imieniu Administratora w zakresie świadczonych usług IT, HR, serwisowych, agencyjnych i administracyjnych.  Zgodnie z zawartą pomiędzy Administratorem a Enea Centrum sp. z o.o.  umową powierzenia przetwarzania danych osobowych, Administrator wymaga świadczenie usług zgodnie z przepisami prawa, wysokiego stopnia ochrony prywatności i bezpieczeństwa Pana/Pani danych osobowych.

4.     Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane wyłącznie na czas trwania procesu rekrutacji., a po jego zamknięciu wszelkie dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

5.     Posiada Pan/Pani prawo żądania:

a)    dostępu do treści swoich danych - w granicach art. 15 RODO,

b)    ich sprostowania – w granicach art. 16 RODO,

c)     ich usunięcia - w granicach art. 17 RODO,

d)    ograniczenia przetwarzania - w granicach art. 18 RODO,

e)    przenoszenia danych - w granicach art. 20 RODO,

f)      wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - w granicach art. 21 RODO,

g)    cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator przetwarza je na podstawie Pana/Pani zgody.

6.     Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez przeslanie swoich żądań Inspektorowi Ochrony Danych na adres e-mail: ese.iod@enea.pl.

7.     Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.