Elektromonter automatyki i zabezpieczeń

Enea Nowa Energia
Płoty, zachodniopomorskie
umowa o pracę
praca stacjonarna

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy ludzi, którzy z pasją realizują swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację.
Więcej o nas na www.enea.pl.

Twoje zadania

  • Wykonywanie prac związanych z eksploatacją, naprawą i utrzymaniem urządzeń elektroenergetycznych, systemów automatyki i sterowania elektrowni wodnych i farm, fotowoltaicznych,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • Utrzymanie urządzeń energetycznych niskiego i średniego napięcia,
  • Wykonywanie prac warsztatowych elektrycznych,
  • Prowadzenie eksploatacji turbin wodnych,
  • Prowadzenie eksploatacji farm fotowoltaicznych,
  • Prowadzenie samochodu służbowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie – minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym
  • świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (E) i dozoru (D) grupa I,
  • prawo jazdy kat. B,
  • pożądane doświadczenie w branży elektroenergetycznej przy urządzeniach nn i Sn, minimum 2 lata.

Oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych dla Grupy Enea.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.
  • Konkurencyjny pakiet benefitów m. in. dostęp do prywatnej opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych, wypoczynku, biletów do kina, teatru.

Benefity

stabilne zatrudnienie

bezpieczne
środowisko pracy

rozwój i szkolenia

opiekę
medyczną

program PPE

ubezpieczenie

ulgę na energię
elektryczną

dofinansowanie
do wypoczynku

zajęcia sportowe

Dołącz do nas!

Na Twoje CV czekamy
do 2024-05-31
Planowany termin
zatrudnienia od 2024-06-01

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 Jeżeli załączając swoją aplikację:

1.Zamieszcza Pan/Pani w CV i/lub liście motywacyjnym inne dane osobowe niż obejmujące: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
2.W dokumentach rekrutacyjnych zamieszcza Pan/Pani z własnej inicjatywy dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO np. stan zdrowia, przekonania religijne, przynależność do związków zawodowych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych zakresach lub jej wycofanie, nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana/Pani, a także nie może powodować wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

Informacja Administratora danych:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Enea Nowa Energia sp. z o.o., ul. Kaszubska 2,
26-603 Radom (dalej Administrator).
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ene.iod@enea.pl

Pana/Pani dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym (dalej: dokumenty aplikacyjne) będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podstawami prawnymi przetwarzania Pana/Pani osobowych jest:
a) wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, zgodnie z art. 221 § 1 Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), wobec czego ich podanie jest obowiązkowe, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji;
b) podjęcie działań na Pana/Pani żądanie przed zawarciem umowy o pracę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO;
c) dobrowolna zgoda zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO;
d) ustalenie, dochodzenie lub obrona roszczeń pomiędzy Panem/Panią a Administratorem zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
Administrator może ujawnić Pana/Pani dane osobowe podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi prawne, dostawcom usług lub produktów działającym w jego imieniu, w szczególności podmiotom świadczącym dla Administratora usługi IT, HR, serwisowe, agencyjne, administracyjne.
Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane wyłącznie na czas trwania procesu rekrutacji, a po jego zamknięciu wszelkie dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

Posiada Pan/Pani prawo żądania:
a) dostępu do treści swoich danych - w granicach art. 15 RODO;
b) ich sprostowania – w granicach art. 16 RODO;
c) ich usunięcia - w granicach art. 17 RODO;
d) ograniczenia przetwarzania - w granicach art. 18 RODO;
e) przenoszenia danych - w granicach art. 20 RODO;
f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - w granicach art. 21 RODO;
g) cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator przetwarza je na podstawie Pana/Pani zgody.
Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez przesłanie swoich żądań Inspektorowi Ochrony Danych na adres e-mail: ene.iod@enea.pl

Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.