Enea Smart

Wybierz 1 z 4 wyjątkowych pakietów i odkryj zalety inteligentnej firmy!

Zyskaj pakiet nowoczesnych rozwiązań, które zabezpieczą Twoją firmę przed skutkami pożaru, zalania czy włamania, a także pozwolą lepiej kontrolować zużycie energii elektrycznej i cieplnej.

Zobacz niżej

Dlaczego warto wybrać Enea Smart Biznes?

Zyskujesz ochronę

Wreszcie możesz spać spokojnie! Zestaw wyjątkowych czujników zadba o Twoje bezpieczeństwo i uchroni Twoją firmę przed skutkami pożaru, zalania, a nawet włamania.

Oszczędzasz energię

Inteligentne gniazdka pozwolą Ci na bieżąco kontrolować zużycie energii przez poszczególne urządzenia, a także zadbają o to, żeby rachunki za prąd były jeszcze niższe.

Zarządzasz ogrzewaniem

Dzięki Głowicy Termostatycznej steruj ogrzewaniem w swojej firmie z dowolnego miejsca, oszczędzaj na rachunkach i dbaj o środowisko.

Masz pełną kontrolę

Sprawdzaj aktualny stan urządzeń i zarządzaj firmą z dowolnego miejsca! Wystarczy dostęp do internetu by upewnić się, że w Twojej firmie wszystko w porządku.

Każda firma może być smart

Elementy pakietów Enea Smart Biznes mogą być zainstalowane w każdej firmie lub biurze. Wystarczy, że zadbasz o dostęp do Internetu.

Rozbuduj swój zestaw w Strefie Zakupów 

Teraz możesz dokupić kolejne urządzenia FIBARO do swojego zestawu Enea Smart w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Odkryj Enea Smart Biznes

Rozpocznij swoją przygodę z nowoczesną technologią i zacznij korzystać z wyjątkowych rozwiązań, które ułatwiają Twoje życie. Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 pakiety urządzeń: Oszczędność, Bezpieczeństwo, Ochrona i Ogrzewanie. Nie wiesz, który wybrać? Rozbuduj swój zestaw o kolejne urządzenia dostępne w Strefie Zakupów Enei. 

Ważne

 

Aktualnie trwają pracę nad wypracowaniem nowych warunków handlowych oferty Enea Smart Biznes. Prosimy o wypełnienie formularza i pozostawienie swoich danych kontaktowych. Jak tylko nowe warunki oferty zostaną przygotowane, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem. 

Zamów kontakt

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Infolinia

611 111 111

(Opłata zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego)

Infolinia czynna:

od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00,

w soboty w godz. 8:00-16:00     

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.