Enea Serwis zaprezentowała rozwiązania dla elektromobilności i OZE na targach Agro Pomerania 2022 w Barzkowicach.

Enea Serwis w dniach 9 – 11 września 2022 roku zaprezentowała ofertę Spółki w zakresie rozwiązań dla elektromobilności oraz OZE podczas XXXIV Targów Rolnych Agro Pomerania 2022 organizowanych przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolnego w Barzkowichach. Wydarzenie jest jednym z największych i najstarszych tego typu eventów w kraju. Jednym z honorowych gości zaproszonych na Targi był Prezes Zarządu Enea Serwis, Pan Ireneusz Rogowski.

Za organizację stoiska odpowiedzialny był Departament Strategii i Rozwoju, który zachęcał gości do bliższego zapoznania się z działaniem pojazdów elektrycznych, możliwości ich ładowania w warunkach domowych oraz korzyści jakie płyną z połączenia stacji ładowania w instalacją fotowoltaiczną.  Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem  - targi odwiedziło ponad 170 000 osób w ciągu trzech dni.

      Prezes I. Rogowski oraz Zespół DSiR na stoisku Enea Serwis

      Prezes I. Rogowski na stoisku Enea Serwis

       Prezes I. Rogowski oraz Zespół DSiR na stoisku Enea Serwis 2

       Dyrektor K. A. Dombrowicz i pracownicy DSiR na stoisku Enea Serwis

       Stoisko Enea Serwis

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.