ENERGIA+ Zawsze taniej

  • Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową

  • Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei*

  • Dostęp do eBOK
    dla Twojej firmy

Zobacz niżej

W ramach pakietu otrzymasz

Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową

Przy wyborze elektronicznej faktury stawka dodatkowej miesięcznej opłaty handlowej zostanie obniżona. Aby skorzystać z obniżonej opłaty handlowej należy aktywować elektroniczną fakturę. 

Cena energii niższa od ceny z Taryfy Enei*

Otrzymasz energię w cenie niższej od ceny  energii elektrycznej wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej dla Klientów z grup taryfowych A, B, C, R przez cały czas trwania umowy.

Dostęp do eBOK-a

Przesyłaj odczyt licznika, pobieraj e-faktury, dokonuj e-płatności. Szybko i wygodnie. Bez wychodzenia z domu. Zaloguj się i oszczędzaj czas.

O produkcie  

Chcemy, żeby Twoja firma zawsze miała najlepsze warunki. Dlatego w produkcie ENERGIA+ Zawsze taniej otrzymasz energię w cenie niższej od ceny taryfowej! Za korzystanie z oferty ENERGIA+ Zawsze taniej pobierana jest dodatkowa miesięczna opłata handlowa.

*Cena energii niższa od ceny energii wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej dla Klientów z grup taryfowych A, B, C, R nie obejmuje opłat za usługę dystrybucji energii, które wynikają z Taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej Enea Operator Sp. z o.o., zatwierdzanej przez Prezesa URE (dostępnej na stronie enea.pl). Taryfa dla energii elektrycznej dla Klientów z grup taryfowych A, B, C, R dostępna jest na stronie enea.pl. W przypadku gdy z przepisów prawa ograniczających wysokość cen energii elektrycznej wynikać będzie, że w rozliczeniach z Klientem stosuje się inne ceny, w okresie wskazanym w tych przepisach zastosowane zostaną ceny wynikające z mocy prawa.

Przekonaj się do naszej oferty

Niższa cena energiiod ceny energii wynikającej z Taryfy dla energii elektrycznej dla Klientów z grup taryfowych A, B, C, R  

Dodatkowa
miesięczna
opłata handlowa

dostęp do eBOK-adla Twojej firmy

SZYBCIEJ
WYGODNIEJ 

Dla kogo? 

Oferta adresowana jest dla firm rozliczanych w zespołach grup taryfowych C1x z terenu całej Polski.

Sprawdź inne produkty

ENERGIA+ Pomoc IT Firma

Wybierz umowę na prąd z nielimitowaną pomocą informatyka dla firmy. Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową.

Zobacz więcej
Enea Smart Biznes - zoptymalizuj zużycie energii w firmie

Enea Smart Biznes

Wybierz pakiet nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Ci lepiej kontrolować i zoptymalizować zużycie prądu w firmie. Oferta zawiera dodatkową miesięczną opłatę handlową.

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!  

*

"*" - Informacje niezbędne do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

"**" - Zgoda niezbędna do kontaktu w celu realizacji Twojego zgłoszenia

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.