Dom wypoczynkowy Świetlik w Dziwnówku

Enea Wytwarzanie zaprasza  do korzystania z walorów wypoczynkowych i uzdrowiskowych całorocznego domu wypoczynkowego „Świetlik” przy
ul. Mickiewicza 2 w Dziwnówku.

Obiekt usytuowany jest ok. 200 m od morza, posiada 45 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, RTV oraz podstawowym wyposażeniem plażowym (koc, leżak, parawan). Łagodny mikroklimat Dziwnówka szczególnie sprzyja pobytowi małych dzieci, co w połączeniu z bogato wyposażoną, okoliczną bazą leczniczo-zabiegową stwarza warunki do poprawy zdrowia naszych milusińskich. Pragniemy wykorzystać walory klimatyczne tej okolicy, kierując naszą ofertę przed i posezonową nie tylko do matek z małymi dziećmi, ale również do seniorów, którzy potrzebują wyciszenia i regeneracji sił witalnych. W naszej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom stały dostęp do zabiegów leczniczych, a na życzenie grup zorganizowanych dojazd do bazy sanatoryjnej
w Kamieniu Pomorskim i Dziwnowie.

W ubiegłym roku Zarząd Enei Wytwarzanie wspólnie z organizacjami związkowymi działającymi w Spółce podjął decyzję o rozwoju naszej bazy wypoczynkowej. W jej wyniku doposażono dom wypoczynkowy, a w okresie wiosennym wykonano w nim szereg prac (w tym remont łazienek i adaptację pomieszczenia na pokój zabaw dla dzieci).

Pobyt u nas nie jest związany z rygorem wykupienia wyżywienia. Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, gdzie można samemu przygotować posiłki. Korzystne położenie obiektu sprawia, że nie ma problemu z dostępem do zlokalizowanych tuż obok punktów gastronomicznych z bogatą i niedrogą ofertą żywieniową.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca w tym sezonie! Chętnych zapraszamy do rezerwacji pobytów weekendowych i długoterminowych, nr tel. 603-032-858. Nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do cen lokalnych i z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Ceny za pokój w sezonie wysokim (1-6 maja, 1 lipca – 15 sierpnia):

Pokój 1-osobowy – 70 zł (kanapa rozkładana lub tapczan)

Pokój 2-osobowy – 100 zł (idealny dla małżeństw z małym dzieckiem – kanapa rozkładana + tapczan)

Pokój 3-osobowy – 150 zł (2 kanapy rozkładane + tapczan)

Pokój 4-osobowy – 200 zł (3 kanapy rozkładane + tapczan lub 2 kanapy rozkładane + tapczan)

Apartament – 270 zł (sypialnia z łożem małżeńskim, salon z aneksem kuchennym – w salonie dostawka, kanapa, komplet wypoczynkowy)

 

Ceny za pokój w sezonie niskim:

Pokój 1-osobowy – 55 zł

Pokój 2-osobowy – 90 zł

Pokój 3-osobowy – 135 zł

Pokój 4-osobowy – 155 zł

Apartament – 220 zł

Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, telewizor i czajnik, a apartament dodatkowo w aneks kuchenny.

Balkony posiadają pokoje 3-osobowe, 4-osobowe oraz apartament. Na każdym piętrze do dyspozycji gości znajduje się taras wypoczynkowy.

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.