Oszczędź
nawet do 3000 zł

netto w ciągu roku

ENERGIA+ Stała cena

 • Stała cena prądu 
  przez cały czas umowy  

 • Zero podwyżek cen energii 
  - nawet przez 3 lata!  

 • Całe ryzyko zmian 
  cen energii na rynku hurtowym ponosi Enea  

Zobacz niżejZamawiam

W ramach pakietu zyskujesz 

Stałą cenę prądu 

W biznesie najbardziej cenisz sobie pewność. Dlatego tak ważne dla Ciebie jest to, że przez okres nawet do 3 lat cena każdej kWh pozostanie na takim samym poziomie jak w momencie zawierania umowy.  

Zero ryzyka

Nie dotyczą Cię żadne wahania cen prądu ani ryzyko związane z rynkiem energii - wszystko bierzemy na siebie. Ty możesz skoncentrować się na tym, co jest ważne dla Twojego biznesu.   

Możliwość skorzystania z pakietu Asystent

Dołącz do tych, którzy mogą więcej dzięki pakietowi korzyści dostępnemu dla klientów Enei. Zacznij już teraz rozwijać z nami swoją firmę!  

O produkcie  

Prowadzenie średniej firmy wymaga tego, by dokładnie planować kolejne posunięcia, krok po kroku. Dlatego stworzyliśmy produkt ENERGIA+ Stała cena. Wybierając go, doskonale wiesz, ile zapłacisz za każdą kWh energii przez cały okres współpracy. W dodatku, nie przejmując się wahaniami cen na rynku hurtowym energii, masz czas na to, by koncentrować się na tym, by Twoja firma zdobywała kolejne udziały w rynku. Ułatwi Ci to również dostęp do Pakietu Asystent, który możesz zamówić, korzystając z produktu ENERGIA+ Stała cena.  

Pakiet Asystent 

W każdej chwili możesz zyskać dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych wspierających Twój biznes.
Dowiedz się więcej pod numerem dedykowanej infolinii: 22 505 16 88
W ramach Pakietu Asystent zyskujesz:

Twój Asystent 

Korzystaj z pomocy konsultantów, którzy bezpłatnie udzielą informacji (m.in. na temat aktualnych kursów walut, notowań giełdowych czy połączeń komunikacyjnych), dokonają rezerwacji hoteli, pensjonatów, SPA, sal konferencyjnych; pomogą w organizacji wyjazdów integracyjnych lub na targi/wystawy oraz w zakupie produktów trudno dostępnych — niestandardowych i luksusowych, a także szybko zorganizują pomoc specjalisty (serwis klimatyzacji, instalacji wentylacyjnej oraz instalacji gazowych, serwis IT, elektryka, hydraulika, szklarza, ślusarza). Wszystko, by ułatwić funkcjonowanie Twojej firmie! 

Wybierz interesującą Cię usługę na stronie programpzu.pl/uslugi

Program rabatowy 

Pakiet Asystent oznacza również możliwość skorzystania ze zniżek na wyjątkowe oferty dostępne u naszych Partnerów. Oferty te są regularnie aktualizowane i, co więcej, dostępne w różnych punktach na terenie całego kraju. Z rabatów każdy posiadacz Pakietu Asystent skorzystać może zarówno podczas tradycyjnych zakupów (wtedy wystarczy okazać aktywną kartę Pakietu) jak i podczas zakupów przez Internet (wpisując jej numer). 

Pełna oferta rabatów dostępna jest na stronie programpzu.pl/rabaty

Oferty specjalne 

Oprócz obniżek cen nasi partnerzy przygotowali również dla posiadaczy Pakietu Asystenta oferty specjalne. Limitowane ilości, wyjątkowe ceny oraz warunki, dodatkowe profity… To wszystko czeka na Ciebie i Twoją firmę. Jedną z ofert specjalnych jest możliwość skorzystania z Ubezpieczenia Assistance bez ponoszenia dodatkowych opłat. Co to oznacza? Że PZU, nasz partner, może zapewnić posiadaczom Pakietu Asystent zorganizowanie oraz pokrycie kosztów interwencji elektryka albo zorganizowanie interwencji informatyka lub serwisanta sprzętu biurowego. Wszystko to w razie awarii w miejscu prowadzenia działalności. 

Sprawdź aktualną listę ofert specjalnych na programpzu.pl/oferty-specjalne

Program „Pakiet Asystent” skierowany jest wyłącznie do Klientów biznesowych* z terenu całej Polski, którzy zawrą z Eneą lub przedłużą na kolejny okres umowę o świadczenie usługi kompleksowej lub umowę sprzedaży energii elektrycznej na warunkach określonych w przyjętej ofercie sprzedaży energii elektrycznej z gwarancją ceny/opustu, uwzględniającej prawo do korzystania z Programu „Pakiet Asystent” 

*osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) lub osoba prawna zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym lub spółka cywilna, której wspólnicy prowadzą działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, prowadząca działalność gospodarczą w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2013 r., poz. 672 ze zm.)

Dla kogo? 

Oferta adresowana jest dla średnich firm rozliczanych w zespołach grup taryfowych C2 z terenu całej Polski.

Jak podpisać umowę?  

Kliknij „Zamawiam”  

Wypełnij formularz  

Poczekaj na kontakt - oddzwoni do Ciebie nasz konsultant  

Otrzymasz przygotowaną dla Twojej firmy umowę 

Co zyskuję z pakietem ENERGIA+ Stała cena?

W ramach produktu ENERGIA+ Stała cena zyskujesz gwarancję niezmienności ceny energii elektrycznej nawet do 3 lat. Masz pewność, że Twoja cena prądu nie zmieni się, niezależnie od rosnących cen energii elektrycznej. Całe ryzyko zmian cen energii na rynku hurtowym ponosi Enea.

Jak otrzymać pakiet korzyści ENERGIA+ Stała cena?

Skorzystaj z formularza na stornie internetowej i zamów umowę lub skontaktuj się z naszym konsultantem. 

W jaki sposób skorzystać z usług assistance w ramach Pakietu Asystent?

W celu skorzystania z usług assistance, Ubezpieczony (lub osoba działająca w jego imieniu) jest zobowiązany niezwłocznie po zajściu zdarzenia ubezpieczeniowego zawiadomić telefonicznie o tym zdarzeniu Centrum Alarmowe PZU POMOC pod numerem telefonu 22 505 16 88.

Kto może skorzystać z programu „Pakiet Asystent”?

Program „Pakiet Asystent” skierowany jest wyłącznie do Klientów biznesowych (głównie Klientów z segmentu SME i SOHO) z terenu całej Polski, którzy zawrą z Eneą S.A. lub przedłużą na kolejny okres umowę o świadczenie usługi kompleksowej lub umowę sprzedaży energii elektrycznej na warunkach określonych w przyjętej ofercie sprzedaży energii elektrycznej z gwarancją ceny / opustu, uwzględniającej prawo do korzystania z Programu „Pakiet Asystent”

Zamów online

Kliknij „Zamawiam”

Wypełnij formularz

Poczekaj na kontakt - oddzwoni do Ciebie Twój opiekun

Otrzymasz przygotowaną dla Twojej firmy umowę

Formularz kontaktowy

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!  

"*" - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Infolinia

611 111 111

(Opłata zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego)

Infolinia czynna:

od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00,

w soboty w godz. 8:00-16:00     

Formularz kontaktowy

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!  

"*" - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Infolinia

611 111 111

(Opłata zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego)

Infolinia czynna:

od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00,

w soboty w godz. 8:00-16:00     

Regulamin

 • Pobierz — Regulamin Oferty STAŁA CENA

Dokumenty do umowy kompleksowej

 • Pobierz — Wzór umowy kompleksowej
 • Pobierz — Ogólne warunki umowy kompleksowej
 • Pobierz — Warunki techniczne świadczenia usługi kompleksowej
 • Pobierz — Informacje handlowe
 • Pobierz — Szczegółowy plan sprzedaży

Dokumenty do umowy sprzedaży

 • Pobierz — Wzór umowy sprzedaży
 • Pobierz — Ogólne warunki umowy sprzedaży
 • Pobierz — Dane techniczne i informacje handlowe
 • Pobierz — Szczegółowy plan sprzedaży

Regulamin, oświadczenia, OWU, Formularze dotyczące Pakietu Asystent

 • Pobierz — Regulamin Programu Pakiet Asystent
 • Pobierz — Oświadczenie przystąpienia do Programu Pakiet Asystent
 • Pobierz — Oświadczenie przystąpienia do ubezpieczenia
 • Pobierz — OWU Ubezpieczenia
 • Pobierz — Formularz rezygnacji z Ubezpieczenia
 • Pobierz — Formularz zmiany danych

Sprawdź inne produkty

ENERGIA+ Zawsze taniej

Dla firm, które chcą płacić mniej za prąd. Teraz nawet o 20% mniej niż w cenach taryfowych. 

Zobacz więcej

Potrzebujesz więcej informacji?  

Formularz kontaktowy

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!  

"*" - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Infolinia

611 111 111

(Opłata zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego)

Infolinia czynna:

od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00,

w soboty w godz. 8:00-16:00     

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci opowiedzą Ci o produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy!  

"*" - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.