Szukaj

Poradnik Konsumenta

W związku ze zgłoszeniami napływającymi od naszych Klientów przekazujemy w Twoje ręce poradnik, który ma na celu ustrzec Cię przed zawarciem niekorzystnej umowy sprzedaży energii elektrycznej.

W poradniku zostały wskazane ogólne zasady dotyczące podpisywania umów przez Klientów wraz ze wskazaniem na oświadczenia, pozwalające odstąpić od niekorzystnej umowy bądź uchylić się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu. Przekazujemy także kilka wskazówek i podpowiedzi, które należałoby uwzględnić w rozmowach z przedstawicielami handlowymi podmiotów oferujących sprzedaż energii elektrycznej.

Mając na uwadze dobro Klientów pragniemy ułatwić identyfikację najczęstszych problemów jakie mogą powstać przy zawieraniu umów, a także udzielić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  1. Pliki do pobrania:

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.